Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzeria & Ristorante SOLA ENOTRIA

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace, kam vždycky ráda zajdu. Skvělý personál, báječné jídlo, úžasný dětský koutek, příjemná venkovní zahrádka/terasa, která je nekuřácká. Rozhodně stojí za návštěvu, doporučuji?
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerie v nákupním centru Krakov. Příjemný a moderní interiér. Rychlá ale né moc milá obsluha. Nabídka jídla široká, ale rozdělení do dvou velikostí porce. Ceny nepřiměřeně vyšší. Pizza margarita v pořádku, Caesar salát také, ale špagety Bolonese des.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interiér příjemný, vkusný a rozsáhlý. Obsluha stále stejná - neochota, ale rychlost. Caesar salát moc dobrý, jen cena opět opravdu vysoká a porce rozhodně není odpovídající. Latté, capuccino i horká čokoláda moc dobrá a bez problému. V této lokaci lepší volby k jídlu, ale piti a prostředí moc dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Pizzerie v nákupním centru Krakov. Rozsáhlé prostory s kuřáckou i nekuřáckou části, dětským koutkem a zahrádkou. Obsluha rychla, ale schází úsměv či ochota. Jidlo v celku drahé, neodpovídající kvalitě. Pizza Margarita a Capriccioza bez problému, ale Boloňské špagety děsné. Kuřecí prsni maso s hranolkama dost suché a maso tuhé. Čepovaná kofola výhodou, ale jídlo nic extra.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO