Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzeria Ristorante Paolo

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
91% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do pizzerie Paolo chodím ráda a vždy jsem byla spokojená. Jediný co bych vytkla jsou lasagne, které se podávají jinak než jsem byla zvyklá. Těstoviny zalité rajčatovou omáčkou. Po chuťové stránce bylo vše v pořádku, ale mě osobně chutnala víc stará dobrá receptura :) ale to je jen můj názor.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Cibulová polévka super, losos bohužel mastný, těžký.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili při cestě do Jizerských hor jakožto nouzový plán. Obsluha byla příjemná a poradila i s výběrem vhodného jídla pro alergické dítě. Především pizza stojí za ochutnávku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jak již napsal některý z recenzentů přede mnou. V restauraci jsem byl mockrát za starého majitele a starého jídelního lístku. V novém jídelním lístku mi přijde nabídka slabší. Rád si vybírám, ale zde na to není moc prostoru...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Oproti násvštěvám za předchozího majitele a s původním jídelním lísktem a kuchařem to dnes bylo možná o půl hvězdičky níže a cenově naopak o několik (desítek) procent výš, ale jinak stále super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Personál příjemný, rychlý a ochotný. Mrkvový krém byl opravdu dobrý a pizza nemá chybu - obsahuje všechno co tam má být a hlavně ve výborné kvalitě. Rozhodně doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Tentokrát mě trochu zklamalo jídlo, dala jsem si salát s grilovanými žampiony, ovšem nepříjemně mě překvapilo, že i restaurace jako je Paolo považuje za salát hromadu nakrájené zeleniny (hlavně okurky a papriky) :( Salátové listy jsem marně hledala, byly tam asi čtyři malé kousky. Navíc vše plavalo v balsamico octu. Ale ty grilované žampiony byly výborné, stejně tak i domácí limonáda a káva. Obsluha milá jako vždy, prostředí příjemné a čisté..
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Asi byla chyba nedavat si pizzu v pizzerii. Cesnecka prumer. Kureci rolka uvnitr syrova a rizoto klasicka ceska ryze smychana s tim co dala kuchyne. Hlavni jidlo prinesli pri polevce. Prostredi prijemne

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO