Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky

Hodnocení Pizzeria Ristorante Galant Lednice

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  1

Je to naše první recenze, kterou píšeme, ale tohle opravdu musíme. Nejdřív jsme požádali o utření stolu, byl špinavý a všude kolečka od skleniček, velmi milý číšník utřel stůl suchým hadrem s použitím nějakého přípravku ve spreji, takže stůl vypadal stále stejně nevábně. Pak jsme dostali teplé pivo, když jsme se ozvali, tak prý má 13 stupňů ale že ho nemusíme platit, nakonec nám ho stejně naúčtovali, salát César, pár lístečků salátu a minimem masa za x peněz, pri další skleničce vína jsme dostali úplně jiný druh s nějakou výmluvou, celé to byla parodie na restauraci. Vše navíc trvalo, číšník byl příjemný ale zmatený. Za dlouhou dobu nejhorší restaurace široko dalšího.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Návštěva proběhla v pořádku. Ráda zavítám znovu.

Zajda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba