Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 600x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzeria Ristorante Cerreto

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
90% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 379x
4 170x
3 18x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělý zážitek, zde není jediné jídlo v jídelním lístku, které by nebylo vynikající. Vždy naprosto luxusní příprava, skvělé prostředí a výborné víno .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi prijemna obsluha, mile prostredi a vyborne jidlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po říjnové návštěvě jsem si řekl, že dám poprvé tři pětky....pak jsem se rozhodl, že se tam raději "podívám" podruhé....a verdikt jsem nezměnil. Vše super, obsluha jak má být, pozorná a nevtíravá. Jestli mám něco vytknout tak je to houbové risotto, možná má takto chutnat, ale my to rozhodně neocenili. Ale to je jediná chybka co jsme tam společně za dvě návštěvy našli. Jednoznačně nejlepší restaurace na Praze 9 .... ano lepší než Ristorante Prosecco a to je silný protihráč :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Klasická pizzerka, neurazí nenadchne. Přesto je to na danou lokalitu lepší průměr. Pivo dobré, relativně dobrý výběr vín. Pizza by mohla být bohatší, ale není každý den posvícení
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vzdy mila a pozorna obsluha, prijemne prostredi a vynikajici jidlo, byt dnes jen pizza. Doporucuji vsem jako alternativu k nejlepsim pizzeriim v Praze, Cerreto nezklame!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v rámci oslavy svátku. Obsluha byla od začátku milá a vycházela nám vstříc. Objednané jídlo bylo výborné a bez chyby. Návštěvu jsme zakončili DOKONALÝM dezertem - čokoládovým fondanem!!! :-)))
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná italská restaurace s krásným interiérem, pokaždé jsme měli štěstí na sympatického číšníka. Tomatová polévka excelentní, noky s kuřecím,hruškou a ořechy výborné, steaky, ryby, super! jen hříbkové rizoto moc nenadchlo, přesto, že na pohled vypadalo nejlépe ze všech jídel
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V poslední době nejprofesionálnější obsluha se kterou jsme se potkal! Obsluhoval nás vysoký proplešatělí pán a musím říct "klobouk dolů a obrovská pochvala" kéž by to takto vypadalo alespoň u těch lepších restaurací, kde obsluha v poměru s jídlem často pokulhává. Jídlo bylo samozřejmě výborné a prostředí je velice příjemné. Rozhodně doporučuji!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO