Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 92x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzeria - Ristorante - Bar Veranda

V pizzerii Veranda naleznete kvalitní italské pokrmy připravované z originálních surovin. Můžete se těšit na čerstvé domácí těstoviny, lehké saláty a křupavou pizzu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
S jídlem jako vždy velká spokojenost, zdejší domácí noky jsou moje srdcovka. Bohužel tentokrát vázla obsluha, často jsme neměli co pít, obsluha si nás buď nevšímala, nebyla vůbec vidět nebo se zeptala u stolu jen jednoho člověka (nově příchozí), co si dá, přestože ostatní měli prázdné sklenice.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Uspokojující podnik. Neurazí, ani nenadchne. Hodnotila bych to jako příjemnou, průměrnou pizzerii s milou a vstřícnou obsluhou. V létě je možnost venkovního sezení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nebyl jsem zde poprvé a rozhodně ani ne naposledy... jídlo opravdu výborné, pití taktéž... personál milý a ochotný. Prostě vše tak, jak má být a bez jediné výtky. A i když jsme se zdrželi o "trochu" déle, než bylo otevřeno, nikdo nás nevyhazoval.. ani nenaznačoval, abychom odešli, že už je zavřeno.. prostě úžasný přístup. Děkujeme a brzy na shledanou :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO