Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Riccardo

Pizzeria Riccardo se nachází v pražských Holešovicích naproti městské knihovně. Pizzerie má v nabídce výběr z 30 druhů pizzy a široký výběr salátů, těstovin a mas.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ochotná a milá obsluha, prostředí by mohli něčím oživit. Jídlo dobré, ale nenadchne. Vždy se dá něco vylepšit, nějaký nápad by to chtělo, i tak si myslím, že na příjemný oběd se tam určitě zajít dá a personál určitě neodradí. :-)
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Jakmile jsme tam přišli, hned bylo nedorozumění se slevomatem. Nakonec se vše vyřešeilo, ale už to tam na mě nepůsobilo příjemně. Prostředí bylo obyčejné, nic extra zvláštního, kdyby se tam nestalo na začátku nedorozumění, řekla bych, že se tam i příjemně sedí. Jídlo nebylo nic extra. Na pizze bylo málo toppings a dezert byl tak obrovský a přeslazený, že se ani nedal dojíst. Do této restaurace už nepůjdu a to z toho důvodu, že vše bylo průměrné až lehce podprůměrné. Nic mě zde neuchvátilo.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Normální holešovická pizzerie, obyčejné prostředí, ale pizza i dezerty velmi dobré, což za ty ceny potěší. Hodnotím také pozitivně, že pizza má větší průměr, než bývá zvykem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO