Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzeria & Restaurant Mikulášská

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je moderní, vkusně zařízená. Předkrm - žlutý meloun s památkou šunkou nám chutnal, nedostali jsme však rozpečenou bagetku, která měla být součástí. K hlavnímu chodu - panenka s medovo-hořčičnou omáčkou - byly pečené brambory v troubě, bohužel nasládlé - nekvalitní surovina. Omáčka byla buď rozmíchaná z prášku, nebo v ní chyběla hořčice. Panenka byla dobrá, tepelně upravená akorát. K dezertu jsme si objednali kávu, ovšem když jsme na dezert čekali 40 min, protože na nás zapomněli, měl manžel už kávu vypitou, já studenou. Výsledný dojem rozpačitý.
Pizzeria & Restaurant Mikulášská
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace je moc hezke. Vše nové, čisté, moderní. Posezení moc pěkné. Objednali jsme si dvě pizzy . Mohu rici, ze jsme si pochutnali. Restaurace byla skoro prazdna, tak doufam, ze to byla vyjimecna situace, hostu si zaslouzi vice.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je velmi příjemné. Obsluha byla trošičku pomalejší ale také příjemná. Měli jsme pizzu a maso. Pizza byla relativně v pořádku a panenka trochu více udělaná, ale i tak byla šťavnata.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci a pizzerii Mikulášská bych určitě doporučil. Vyzkoušeli jsme pizzu, těstoviny i maso. Všechna jídla chutnala velmi dobře. Restaurace je poměrně nová, a nabízí čisté nekuřácké prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé a moc se nám zde líbilo. Prostředí je velmi příjemné a personál milý. Objednali jsme si pizzu, nemuseli jsme dlouho čekat a byla opravdu dobrá. Určitě zajdeme znovu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pizzerii jsem navštívila po druhé a musím říct, že jsem zatím v Plzni neobjevila místo, kde by vám naservírovali lepší pizzu. Dělají jí bezkonkurenčně dobrou na tenkém těstě. Čekali jsme jen chvilku. Příště na pizzu znovu sem, díky! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na podkladě mojí rezervace se tam sešla moje přítelkyně s kamarádkou. Podle jejího názoru bylo vše v pohodě. Následně mě ale překvapilo, že mi byl připsán pouze 1 kredit. To je tato restaurace od RESTU hodnocena tak špatně?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Modernizovaná restaurace s novým vchodem, téměř stálým jídelním lístkem. Výborná pro setkání a popovídání s přáteli, při dobrém jídle a pití. Ochotný personál, hezké prostředí.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO