Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Pavaon Prosek

Přehled hodnocení
76% celkově
76% personál
80% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vyzkoušeli jsme polévku a 2 pizzy a vše bylo vynikající. Číšníci byli velmi milí a ochotní. Bylo krásně, a tak jsme seděli na venkovní zahrádce - pro děti to bylo výborné, protože hned vedle je dětské hřišťátko a my jsme je měli na dohled. Bohužel nepříjemné pro nás nekuřáky je to, že na venkovní zahrádce se smí kouřit - a pokud si někdo zapálí cigaretu hned u vedlejšího stolu, jako se to stalo nám, a kouř vám jde přímo pod nos, není to zrovna příjemné a pokazí Vám to jinak velmi pěkný zážitek z návštěvy této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zašli na sobotní oběd s dětmi, hned vedle restaurace je malé hřiště. Jídlo bylo výborné, chřestová polévka z týdenní nabídky i pizzy; zázvorová domácí limonáda vynikající. Vnitřní nekuřácké prostředí vypadá skvěle, venkovní zahrádky už jsou slabší, ale posedět se tu dá. Jen škoda, že týdenní nabídka není součástí jídelního lístku, ale jen na skle uvnitř restaurace. Personál byl milý a pohotový.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bohužel vázla obsluha s nápoji, přestože nebylo až tak plno.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Hrůza!!! Na všechno se neskutečně dlouho čeká, personál si Vás nevšímá, jídlo (2x pizza) nám přinesli 75 minut po příchodu, pizza nedopečená, "pikantní" salám přebil chuť všeho ostatního! Ač je prostředí příjemné, celkový dojem je: již nikdy více! Couvert účtují i za 3leté dítě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO