Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Pavaon Prosek

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vyzkoušeli jsme polévku a 2 pizzy a vše bylo vynikající. Číšníci byli velmi milí a ochotní. Bylo krásně, a tak jsme seděli na venkovní zahrádce - pro děti to bylo výborné, protože hned vedle je dětské hřišťátko a my jsme je měli na dohled. Bohužel nepříjemné pro nás nekuřáky je to, že na venkovní zahrádce se smí kouřit - a pokud si někdo zapálí cigaretu hned u vedlejšího stolu, jako se to stalo nám, a kouř vám jde přímo pod nos, není to zrovna příjemné a pokazí Vám to jinak velmi pěkný zážitek z návštěvy této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zašli na sobotní oběd s dětmi, hned vedle restaurace je malé hřiště. Jídlo bylo výborné, chřestová polévka z týdenní nabídky i pizzy; zázvorová domácí limonáda vynikající. Vnitřní nekuřácké prostředí vypadá skvěle, venkovní zahrádky už jsou slabší, ale posedět se tu dá. Jen škoda, že týdenní nabídka není součástí jídelního lístku, ale jen na skle uvnitř restaurace. Personál byl milý a pohotový.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bohužel vázla obsluha s nápoji, přestože nebylo až tak plno.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Hrůza!!! Na všechno se neskutečně dlouho čeká, personál si Vás nevšímá, jídlo (2x pizza) nám přinesli 75 minut po příchodu, pizza nedopečená, "pikantní" salám přebil chuť všeho ostatního! Ač je prostředí příjemné, celkový dojem je: již nikdy více! Couvert účtují i za 3leté dítě.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO