Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pizzeria Pat-Mat

Pizzerie Pat-Mat se nachází v ulici 5. května v Milovicích v přízemí Kulturního domu. Příjemné prostředí vybízí k pohodovému posezení u vynikajících jídel. Prostředí je vhodné i pro děti, v pizzerii se nachází stavebně oddělený nekuřácký prostor s dětským koutkem. Prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, narozeninových party i svateb, catering možno zajistit. Každý všední den je zde nabízeno polední menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající jako vždy. Restauraci navštěvujeme pravidelně. Prostředí je čisté a útulné. Po zaplacení účtu dostala přítelkyně jako pozornost růži..... Asi Valentýnská akce :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do teto restaurace chodime a nebo Si nechavame dovézt jídlo celkem často ceny jsou úměrné kvalitě není to úplně top ale nikdy jsme nebyli zklamání jen škoda ze stejky už jsou naporcovane a nemůžete si místo 200g objednat třeba 300g, pivo si pamatuji jen Plzeň takže v okolí lepší průměr
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO