Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Palatino Pankrác

Přehled hodnocení
87% celkově
92% personál
81% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 15x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je jasnou volbou, když si chcete posedět v příjemném prostředí a pochutnat si na vynikajícím jídle. Obsluha je rychlá a vstřícná, ráda poradí s výběrem a doporučí to nejlepší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil s přítelkyní a obě jídla hodnotíme velmi kladně. Personál byl opravdu nadmíru ochotný a pravidelně se nám věnoval i přesto, že byla restaurace zcela zaplněna. Jediné negativum byla vysoká hlučnost, místy jsme se s přítelkyní ani neslyšeli. Ale jinak doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mel jsem poledni menu. Rizoto s kachnimi prsicky. Vyborne, nejlepsi rizoto co jsem jedl. Cena 109kc. Doporucuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Palatino opět nezklamalo, skvělá pizza a excelentní vepřová panenka s brusinkovou omáčkou. Příjemně potěšila i domácí hrušková limonáda se skořicí. A velmi milý personál se musí chválit při každé návštěvě, protože to rozhodně není samozřejmost v mnoha restauracích.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
V Palatinu jsem byl několikrát. Na "pražáku" je to opravdu jedna z mála jistot kde se člověk dobře nají, nicméně dnes to byl průměr. Linguini di vitelo sice byly bez chyby, ale kuřecí steak Pollo di tyrolesse ničím nepřekvapil, jeho úprava byla naprosto obyčejná a pizza hawaii byla spíše podprůměrná, což je škoda, protože pizzy tu mají výborné. Pivo Staropramen není ničím zvláštní (cena 40 Kč za 0,5l), komu nevyhovuje, je na výběr z klasických piv belgická Stella Artois. Je škoda, že tato restaurace ještě v současnosti trpí kuřáky! Ačkoliv je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, obě skupiny jsou v jedné místnosti a nad kuřáky je tak nejspíše zapnutá ventilace. Bohužel při jejich vyšším počtu ani ta nestíhá odvětrávat cigaretové zplodiny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi ochotna a prijemna obsluha. Prijemne posezeni na nedelni odpoledne. Jidlo solidni ale trochu bet napadu a nevvyrazne. Doporucovany flank steak je moc hezky servirovan, ale chutove prumerny.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO