Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 58x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Palatino Pankrác

V této pizzerii najdete široký výběr nejen kvalitní pizzy, ale i salátových mís, čerstvých těstovin, pokrmů připravovaných na lávovém grilu, a to vše v příjemném klidném prostředí a stylovém interiéru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik kam zpravidla chodím s přáteli, tentokrát jsem zde měla schůzku. Trošku nevýhoda v kuřácké části jsou stoly hodně blízko sebe, tedy málo soukromí. Ale skvělé jídlo jsme si tehdy dali :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podnik prošel rekonstrukcí, obsahuje menší kuřáckou část a velkou nekuřáckou. Výhodná poloha hned u metra. Personál je milý. Velký výběr jídla, těstoviny, pizza, saláty atd..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá italská restaurace. Pizza dobrá. Flank steak naprosto excelentní. Obsluha OK. Obědové menu taky OK. Dobre pro byznys lunche, pokud pracujete nedaleko na Pankraci.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO