Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Paganini

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme nebyli poprvé, tentokrát jsme seděli v horní části. Měli jsme každý jinou pizzu a všechny nám chutnaly, byly dostatečně obložené, částečně s italskými surovinami. Zaujal nás zmrzlinový dezert Rafaello. Těšíme se na zákaz kouření, pak už bude zážitek dokonalý.
Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii Paganini jsme s přítelem byli již po několikáté a jsme vždy spokojeni, akorát by nebylo špatné kdyby byla restaurace nekuřácká, jinak nejde nic vytknout jídlo výborné¨, obsluha milá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na pizzách jsme si v pizzerii Paganini jako vždy pochutnali, ovšem nápojový lístek nám nabídnut nebyl. Na účtence stejný druh vína naúčtován pokaždé s jinou cenou.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
S kamarádkami jsme poseděli v pizzerii Paganini již poněkolikáté, pizzy velké, výborné, s vínkem trochu slabší, malý výběr a místo obvyklých 2dcl jen 0,15 a cena dražší.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná manší pizzerie se vstřícnou a milou obsluhou, pizzy výborná s dostatkem ingrediencí, dobře pečená.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii bylo dnes málo lidí, tak čekání na pizzu bylo krátké. Obě pizzy byly dobré s křehkým těstem. Pivo správně vychlazené. Bohužel tam přišly tři kuřačky a zasmradily celou restauraci. Už aby začal platit zákaz kouření!!!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha byla celkem příjemná, ale setkala jsem se i s lepší co se týká servirovani. Na stoly jsou malé a je na nich příliš mnoho věci. Restaurace by snesla modernizaci. Prostředí bylo čisté. Je to spíše pro nenáročné stravniky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do pizzerie jsme šli na oběd s voucherem ze slevomatu. Pizza nás ani tentokrát nezklamala, všem velmi chutnala a číšník byl všímavý. Určitě se zase někdy zastavíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme nebyli poprvé a vždy jsme byli spokojeni. Prostředí sice není luxusní, ale je příjemné . Obsluha byla milá a pizzy výborné. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza jako obvykle nezklamala, tentokrát nás skoro až zaskočila rychlost přineseného jídla. Měli jsme 4 různé pizzy a všechny výborné. Milá obsluha, příjemné prostředí, určitě se sem rádi a s chutí vracíme!
Restaurace Pizzeria Paganini

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO