Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Paganini

Přehled hodnocení
84% celkově
78% personál
76% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 3x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Italská restaurace s příjemnou atmosférou blízko náměstí, měli jsme výborné pizzy, pivo a svařák, je trochu škoda, že zde není nějaký nekuřácký salónek pro rodiny s dětmi.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjmení pizzerie v centru města, kde jídlo nikdy nezklame. Interiér je útulný, restaurace není velká, takže ideální místo pro neformální schůzky s téměř domáckou atmosférou :-).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nelze jinak než doporučit, moc dobrá pizza, nápoje za příznivé ceny, hezké, stylové prostředí v centru Plzne a pozorná obsluha. Již nyní se těšíme na příští návštěvu.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Tato pizzerie sice neměla špatné jídlo, ale obsluha byla naprosto hrozná. V restauraci cca obsazené 3 stoly, ale slečna nás tam nechala klidně 15 minut bez pití. Museli jsme si jí zavolat, aby nám něco přinesla. Platit jsme šli na bar, jinak bychom se nejspíš nedočkali. Zeptala jsem se i na její názor, které z dvou jídel je podle ní lepší, slečna mi z jídelního lístku přečetla, z čeho se jídla skládají a pak mi řekla, že v tom druhém je víc ingrediencí, tak asi to. Po jídle jsme radši rychle zaplatili a kávu si dali v jiném podniku Nechci hanit jídlo, ale díky obsluze už mě tam jen tak nikdo neuvidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opětovná návštěva oblíbené restaurace nezklamala. Jídlo jako vždy vynikající, ochotná obsluha a stylové prostředí je zárukou příjemného posezení a mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení a výborná pizza. Ochotný personál a přijatelné ceny. Už nyní se těšíme na další návštěvu a určitě ochutname něco dalšího z nabídky jídelního lístku.pro
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza, která nikdy nezklame! :-) Tenké těsto a výborná náplň u většiny testovaných druhů, výborné je na pizze i kuřecí maso krájené na tenké plátky. Naše oblíbená pizzerie, kam se vždy rádi vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO