Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Paganini

Pizzeria Paganini byla otevřena v r. 1996 jako jedna z prvních pizzerií v Plzni. Více než 12 let Vám tak nabízí možnost vychutnat si pokrmy nejen italské, ale i mezinárodní a české kuchyně. Vybrat si můžete z široké nabídky pizz, italských těstovin, rizot(a), noků, zeleninových salátů a také specialit z kuřecího nebo vepřového masa. Originální dezerty vlastní výroby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme nebyli poprvé, tentokrát jsme seděli v horní části. Měli jsme každý jinou pizzu a všechny nám chutnaly, byly dostatečně obložené, částečně s italskými surovinami. Zaujal nás zmrzlinový dezert Rafaello. Těšíme se na zákaz kouření, pak už bude zážitek dokonalý.
Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini Restaurace Pizzeria Paganini
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii Paganini jsme s přítelem byli již po několikáté a jsme vždy spokojeni, akorát by nebylo špatné kdyby byla restaurace nekuřácká, jinak nejde nic vytknout jídlo výborné¨, obsluha milá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na pizzách jsme si v pizzerii Paganini jako vždy pochutnali, ovšem nápojový lístek nám nabídnut nebyl. Na účtence stejný druh vína naúčtován pokaždé s jinou cenou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO