4 fotky

Restaurace Pizzeria Paganini

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pizzeria Paganini

Pizzeria Paganini byla otevřena v r. 1996 jako jedna z prvních pizzerií v Plzni.

Více než 12 let Vám tak nabízí možnost vychutnat si pokrmy nejen italské, ale i mezinárodní a české kuchyně. Vybrat si můžete z široké nabídky pizz, italských těstovin, rizot(a), noků, zeleninových salátů a také specialit z kuřecího nebo vepřového masa. Originální dezerty vlastní výroby.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Dnes bylo v centru narváno, tradiční oslavy konce 2. sv. války přilákaly množství lidi, takže všude bylo plno. Zapadli jsme tedy do prvního podniku, kde měli volno. Je pravda, že už asi odezněl ten počáteční nápor, ale i tak musím ocenit obsluhu i kuchyň, jak to dnes zvládali. Na to, že paní obsluhovala sama, musím smeknout. Prostředí restaurace asi ničím nezaujme, na druhou stranu ani neurazí. Jídlo nám chutnalo, ale také to není nic, za čím bychom se do Plzně vraceli. Pizzu jsme výjimečně nezkoušeli, ale co jsme viděli na jiných stolech nevypadalo zle. Sečteno podtrženo, za mne lepší ***, nebo horší ****, prostě něco mezi.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace