Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Paganini

Pizzeria Paganini byla otevřena v r. 1996 jako jedna z prvních pizzerií v Plzni. Více než 12 let Vám tak nabízí možnost vychutnat si pokrmy nejen italské, ale i mezinárodní a české kuchyně. Vybrat si můžete z široké nabídky pizz, italských těstovin, rizot(a), noků, zeleninových salátů a také specialit z kuřecího nebo vepřového masa. Originální dezerty vlastní výroby.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Italská restaurace s příjemnou atmosférou blízko náměstí, měli jsme výborné pizzy, pivo a svařák, je trochu škoda, že zde není nějaký nekuřácký salónek pro rodiny s dětmi.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjmení pizzerie v centru města, kde jídlo nikdy nezklame. Interiér je útulný, restaurace není velká, takže ideální místo pro neformální schůzky s téměř domáckou atmosférou :-).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nelze jinak než doporučit, moc dobrá pizza, nápoje za příznivé ceny, hezké, stylové prostředí v centru Plzne a pozorná obsluha. Již nyní se těšíme na příští návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO