Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Paganini

Pizzeria Paganini byla otevřena v r. 1996 jako jedna z prvních pizzerií v Plzni. Více než 12 let Vám tak nabízí možnost vychutnat si pokrmy nejen italské, ale i mezinárodní a české kuchyně. Vybrat si můžete z široké nabídky pizz, italských těstovin, rizot(a), noků, zeleninových salátů a také specialit z kuřecího nebo vepřového masa. Originální dezerty vlastní výroby.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nelze jinak než doporučit, moc dobrá pizza, nápoje za příznivé ceny, hezké, stylové prostředí v centru Plzne a pozorná obsluha. Již nyní se těšíme na příští návštěvu.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Tato pizzerie sice neměla špatné jídlo, ale obsluha byla naprosto hrozná. V restauraci cca obsazené 3 stoly, ale slečna nás tam nechala klidně 15 minut bez pití. Museli jsme si jí zavolat, aby nám něco přinesla. Platit jsme šli na bar, jinak bychom se nejspíš nedočkali. Zeptala jsem se i na její názor, které z dvou jídel je podle ní lepší, slečna mi z jídelního lístku přečetla, z čeho se jídla skládají a pak mi řekla, že v tom druhém je víc ingrediencí, tak asi to. Po jídle jsme radši rychle zaplatili a kávu si dali v jiném podniku Nechci hanit jídlo, ale díky obsluze už mě tam jen tak nikdo neuvidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO