Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pizzeria Na obzoru

Pizzeria Na Obzoru s interiérem v námořnickém stylu je
rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část s kapacitou 60 míst. Stravování v pizzerii je díky používaným kvalitním surovinám lehké a zdravé. K přípravě jídel používají výhradně italské suroviny a čerstvou zeleninu. Možnost využití salónku k soukromým nebo firemním oslavám. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Při návštěvě Terezína jsme dostali chuť něco sníst, ve městě i před ním jsme viděli upoutávky na tuto pizzerii, tak jsme ji neváhali zkusit. Prostředí všelijaké, obsluha nicméně příjemná, pivo dobré, s pizzou už to bylo horší - ačkoliv byly obě jiné, vypadaly hodně podobně, zasypané sýrem, ostatní ingredience nebyly moc k rozeznání, trošku to připomínalo lepší pizzu z mrazáku. Ale v okolí nic jiného otevřeného nebylo, takže zřejmě jediná rozumná volba.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno