Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 44 %      hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Mex

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Už nikdy! Poslední dobou se jedná o velké zhoršení. Pizzy jsou spálené, praskají a nedají se jíst. Dovoz z Mexu už nikdy.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Velká porce, ale za to bez chuti a plavalo to cele ve smetane.. Ceny opravdu směšné za taková jídla..
Restaurace Pizzeria Mex
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme si s přítelem do teto restaurace na večeři a myslim, ze uz nikdy více. Druhé jídlo nám donesli až patnáct minut po prvnim, kdy uz ja měla dojedeno a přítel byl velmi naštvaný. Děkujeme restauraci za super zážitek , protože tohle se nám jeste v žádné jiné restauraci nestalo!
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Nechali jsme si dovést pizzu a zapečené brambory. Pizza byla s eidamem a některé brambory nebyla umyta a byla od zeminy. Na jídlo jsme čekali přes hodinu, prý jim nefungoval internet. Budiž...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mělnická pizzerie/restaurace se nachází v hezkém prostředí, kterou kazí špatně zvolená muzika house, která doprovází každé vaše jídlo. Jinak na pizze nemohu nic vytknout, ovšem burger bych si tu znovu již nedal.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel nemohu doporučit. Podávané jidla neodpovidaji požadovaným cenam. Sunkova pizza se čtyřmi plátky te nejlevnější "pizza sunky" z Makra, špagety rozvarene bez chuti, zelený čaj prinesen již rozbaleny a zality vodou. Citron pro jistou taky vhozeny rovnou do čaje. Priste uz ne.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobrá pizza a krásné prostředí. Uvnitř je pizzeria pěkně vyzdobená a venku je moc hezké posezení na terase. Při naší příští návštěvě Mělníka opět rádi tento podnik navštívíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO