Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Mex

Přehled hodnocení
60% celkově
45% personál
80% prostředí
60% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 0x
3 1x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Velká porce, ale za to bez chuti a plavalo to cele ve smetane.. Ceny opravdu směšné za taková jídla..
Restaurace Pizzeria Mex
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme si s přítelem do teto restaurace na večeři a myslim, ze uz nikdy více. Druhé jídlo nám donesli až patnáct minut po prvnim, kdy uz ja měla dojedeno a přítel byl velmi naštvaný. Děkujeme restauraci za super zážitek , protože tohle se nám jeste v žádné jiné restauraci nestalo!
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Nechali jsme si dovést pizzu a zapečené brambory. Pizza byla s eidamem a některé brambory nebyla umyta a byla od zeminy. Na jídlo jsme čekali přes hodinu, prý jim nefungoval internet. Budiž...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mělnická pizzerie/restaurace se nachází v hezkém prostředí, kterou kazí špatně zvolená muzika house, která doprovází každé vaše jídlo. Jinak na pizze nemohu nic vytknout, ovšem burger bych si tu znovu již nedal.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel nemohu doporučit. Podávané jidla neodpovidaji požadovaným cenam. Sunkova pizza se čtyřmi plátky te nejlevnější "pizza sunky" z Makra, špagety rozvarene bez chuti, zelený čaj prinesen již rozbaleny a zality vodou. Citron pro jistou taky vhozeny rovnou do čaje. Priste uz ne.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobrá pizza a krásné prostředí. Uvnitř je pizzeria pěkně vyzdobená a venku je moc hezké posezení na terase. Při naší příští návštěvě Mělníka opět rádi tento podnik navštívíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO