Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Mex

Pizzerii najdete cca 50m od kruhového objezdu, hned vedle prodejny Mountfield. Restaurace má kapacitu 170-190 míst s nádherně ozdobeným interiérem, fontánkou, salonkem s akváriem, útulnou letní terasou na 70 míst s bazénky a pískovištěm, které především ocení hlavně nejmenší návštěvníci. Při Vaší návštěvě máte možnost ochutnat nejen pizzu připravovanou na ohni, ale i velkou řadu světových kuchařských specialit. O Vaše pohodlí bude stoprocentně postaráno profesionální obsluhou. K restauraci patří i rozsáhlé parkoviště.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme si s přítelem do teto restaurace na večeři a myslim, ze uz nikdy více. Druhé jídlo nám donesli až patnáct minut po prvnim, kdy uz ja měla dojedeno a přítel byl velmi naštvaný. Děkujeme restauraci za super zážitek , protože tohle se nám jeste v žádné jiné restauraci nestalo!
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Nechali jsme si dovést pizzu a zapečené brambory. Pizza byla s eidamem a některé brambory nebyla umyta a byla od zeminy. Na jídlo jsme čekali přes hodinu, prý jim nefungoval internet. Budiž...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mělnická pizzerie/restaurace se nachází v hezkém prostředí, kterou kazí špatně zvolená muzika house, která doprovází každé vaše jídlo. Jinak na pizze nemohu nic vytknout, ovšem burger bych si tu znovu již nedal.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO