Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria La Ventola

Příjemná pizzerie nabízející tradiční italské pokrmy z pravých italských surovin se nachází na Starém Městě nedaleko náměstí Republiky v příjemné Soukenické ulici. A myslí tu opravdu na všechny - v nabídce je i dětské a dietní menu, samozřejmě menu polední. Každý den od 15 do 17 hodin je pizza za poloviční cenu. Vybrat si můžete opravdu z pestré nabídky tradičních italských jídel včetně bohatých salátových mís.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná menší restaurace, domácí prostředí ve stylu pizzerie. S přítelkyněmi jsme si objednaly hovězí pepřový steak medium, který byl vynikající a požádaly jsme o změnu přílohy ač změna hranolek za zeleninu nebyla z jídelního lístku možná. Obsluha i kuchař zařídily a bylo to opravdu výborné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Velmi chutné jídlo, kde cena zůstala v poledním menu nezměněna, což je po zavedení EET ojedinělý jev. Jídlo nám přinesli obratem a i v plné restauraci jsem se necítila jako v úle.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO