Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria La Trattoria Turbanti

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Tentokrate jsem si nepochutnal! Ryba nebyla dobra (mastna a vlazna), ale asi to bylo tim, ze jsem ji dostal az o 30 min pozdeji, nez hlavni chod ostatnich...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha v poradku. Prostředí Pizza Gallinacci Pizza Rustica
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná pizzerie na okraji Prahy, kde je skoro vždycky plno, ať už ve večerních hodinách nebo v čase oběda. Na oběd ideální místo, člověk se zde rychle, celkem dobře a za přijatelnou cenu nají.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl to moc příjemný večer strávený v této pizzerii. Obsluha byla moc příjemná, pozorná i zábavná. Měla jsem výbornou pizzu Mercante Fabio a domácí limonády. Přijdu ráda zas.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Po vstupu do restaurace, jsem byl příjemně zaskočen vzhledem. Avšak při prvním verbálním střetu s obsluhou jsem si nebyl jist zda to pán myslí vážně nebo si ze mě dělá srandu. Po objednání jídla následoval číšníkův půlhodinový nicneříkající pohled a následnou otázkou "Polévka nebude?" jsem byl silně zaskočen asi jsem zvyklý na vyšší standard obsluhy. Jídlo musím ohodnotit 4 hvězdičkami protože si myslím že to patří k nadstandartu českých restauracích a byl jsem příjemně překvapen.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO