Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria La Torretta Anglická

Přehled hodnocení
75% celkově
79% personál
77% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 8x
3 4x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, dobrý výběr jídel i na polední menu, vždy si člověk něco dobrého najde. Obsluha je trošku pomalejší a ne úplně všímavá, ale i tak je to slušná restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha byla velmi příjemná a všímavá. Prostředí příjemné, bylo poměrně málo lidí, takže jsme se nemusely překřikovat. Zadní část restaurace je kuřácká, takže to bylo trochu cítit. Jídlo nadprůměrné.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Obsluha na vás kašle, i kdyz jsou obsazeny v cely restauraci tri stoly
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme byli na pizze, která byla sice bohatě obložena, ale mdlé chuti s dost tuhým těstem, máme raději křehčí. Oceňujeme přístup obsuhy, která byla velice všímavá a ochotná.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezká restaurace v blízkosti centra. Konkrétně v okolí I.P. Pavlova. Milá obsluha a velmi příjemný zážitek s přáteli. Určitě přijdu znovu a ráda doporučím. :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci La Torreta jsem měl rád, jídlo mi chutnalo a obecně jsem odcházel spokojen. Dnes jsem si dal pizzu a dostal jsem jí hodně spálenou, což mi ztěžovalo samotnou konzumaci. Třešničkou na dortu bylo placení. Měli jsme rezervaci uvnitř, seděli jsme tam asi 45 minut a při placení jsme dostali nefiskální účet na jídlo s sebou (rozuměj bez evidence). Když jsem se ptal paní servírky, jestli jsme to měli s sebou, když jsme seděli uvnitř, jen se zasmála. EET nefandím, ale když už to je zavedeno, měli by to dodržovat všichni. Co se jídla týče, tak kvůli dnešními zklamání už do této restaurace dlouhou nepřijdu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO