Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace Pizzeria La Torretta Anglická

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Minule jsem dala 5 hvězdiček,tentokrát s bídou 3.Nás obsluhující personál (2 číšníci) se ani jednou neusmál.Byli trošku jak roboti bez mimiky.Minule jsem si objednala vepřovou panenku na grilu a těšila jsem se na ni.Tentokrát po prvním zakrojení z ní tekla krev,což u panenky není, myslím, úplně v pořádku.Číšník beze slova jídlo odnesl a když mi ho se slovy "promiňte"přinesl zpět,už jsem jedla jediná.Ostatní byli po jídle.No a završila to navíc naúčtovaná piva,která jsme si nikdo u stolu neobjednal (ani jediné),měli jsme pouze vino a vody a i ty jsme měly naúčtované navíc.Pravda, číšník se vůbec nehádal a lidskou chybu uznal.Zas nebylo tak plno,aby si personál nepamatoval,že piva náš stůl vůbec neměl.Že nefungují terminály a berou pouze platby v hotovosti nás upozornili po objednání drinků (to se může stát,že nejdou terminály,jen nás mohli upozornit hned při příchodu,abychom případně odskočili do bankomatu).Přátele,kterým se zde minule líbilo,se se mnou loučili se slovy "tak sem už ne".Co se od listopadu stalo?

Michaela Vinterová
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba