6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Pizzeria Kmotra

Příjemné zastavení v centru Prahy poblíž Národní třídy a Národního divadla nabízí pizzerie Kmotra s dlouholetou tradicí. Vybrat si zde můžete z 36 druhů křupavé pizzy, pečené v peci na dřevo, čerstvých domácích těstovin, masových minutek, ryb a bohatých salátových variací. Podnik dále nabízí různé sezonní speciality, pravidelně pořádá degustace vín s výkladem sommeliéra, zorganizovat zde můžete dětskou párty, raut, oslavu apod.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Prostředí fajn, obsluha otrávená, restaurace plná, na 1 pizzu jsme čekali 40 min (personál kmital, ale stejně), o objednaný salát jsme si museli říct aby nám jej přinesli ještě před pizzou, jelikož žádný bonus v podobě kousku bagety s máslem nenastal a v 9h večer, při čekání třičtvrtě hoďky na jídlo, už má člověk opravdu hlad.. Co se týká jídla, tak salát by měl být salát a ne salátový listy v celku, spolu s celou opečenou paprikou, samozřejmě bez jakéhokoliv dresingu, to že zelenina byla vložená do pizza chleba jsem taky nepochopila.. Pizza takový slabší průmět - nějak nerozumím tomu proč jsou všude recenze na tento podnik jako na nej pizzerii - těsto bylo fajn, pizzař ho dělal před námi, upečená akorát, ale příliš mnoho náplně způsobilo to, že pizza se ve středu rozpadala a těsto bylo hodně mokré. Oceňuju že to nešidí a dopřejí zákazníkovi, ale u nás to bylo spíš na škodu. Závěr je, že na rychlý oběd je dobré o Kmotře vědět, ale na večeři bychom se nevrátili.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace