Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria K1

Přehled hodnocení
84% celkově
87% personál
75% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 6x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace má příjemné prostředí, doporučuji. nabízejí velmi dobrou pizzu. Již několikrát jsem si ji objednali i domů a vše bez problem. nezbývá než doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo, příjemná obsluha, dobrá klimatizace, možnost rezervace po mailu, doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
jako vždy spokojenost, příjemný personál, výborné jídlo a pití.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
príjemná obsluha, jedlo výborné
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo chutné i když pizza byla sušší, hamburger byl velmi chutný a vynikající domácí tararka. Obsluha velice milá. Prostředí obyčejný, ale příjemný, dostatek místa i pro kočárek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy bezkonkurenční. Skvělý výběr rozšířený o speciální nabídku, personál milý a rychlý, jídlo výtečné a během chvilky na stole. Nebojím se doporučovat dál, stojí to opravdu za to!
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Po doporučení kamaráda jsem se rozhodl navštívit restauraci K1 na vinohradech. Už delší dobu chodíme do K1 u Staré osady kde jsem vždy a se vším spokojený, s Vinohrady se to bohužel nedá vůbec srovnat. Prostředí spíše než útulnou restauraci připomíná závodní jídelnu s výdejními okénky a různými pro mě ošklivými detaily ( strop jako v hangáru, světla visící z trámů pohupující se těsně u obličeje, jakýsi záhadný přístroj hyzdící víko piána uprostřed místnosti, etc. ). U takto velkého prostoru je nejen nepříjemné posezení, ale i nemožnost oddělit nekuřácké prostory. Obsluha která vás usadí ukázáním prstu se slovy "támhle v rohu" a stejným gestem se tážíc zda "budeme chtít ještě něco" také nenadchla. Každý má svůj vkus, ale nás toto prostředí natolik zklamalo, že jsme se ještě ten večer po jednom nápoji přesunuli do K1 v Židenicích.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v K1 s přítelem na pizze, která byla vynikající (doporučuji špenátovou s houbami) a obrovská - větší než talíř, nemohla jsem celou sníst, ocenila jsem možnost nechat si zbytek zabalit ssebou domů. Personál příjemný, milý a ochotný, prostředí moc pěkné. Určitě v budoucnu ještě navštívíme.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO