Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky

Hodnocení Pizzeria hotel Sharingham

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Great dining experience! First impression is the nice atmosphere. Immediately you notice the appetising scent of food being cooked, and diners conversing over their meals, seemingly having a very good time. And to top it all of, an authentic wood burning pizza oven is in plain sight from the restaurant floor. Service is friendly and swift. What more can you ask for? But the star of the show is without a doubt the food! - I had fresh pasta with prociuttu ham. Allover a very delicious meal! I almost felt like i was in Italy. Not forgetting to mention the price, which is more than fair. - Let me put like this: At this place, you actually want to tip good. I will keep coming back. But next time I will have a pizza from their authentic oven. Thank you Sharingham staff.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno