Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Giovanni

Přehled hodnocení
85% celkově
82% personál
86% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 31x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zbožňuji jejich pizza chlebíček s maslickem, už jen to je důvod jít navštívit tuto restauraci. Pizza je zde také velmi chutná, doporučuji lososovou ale chlebíček vede, už jako malá jsem na něj chodila
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající pizza Emiliano, víno Nero d'Avola Terre di Siciliane naprosto perfektní! Rezervace proběhla bez problémů, mým prosbám ohledně místa bylo mile vyhověno. Spokojenost jako vždy, děkuji...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzeria Giovanni je spíše rodinným podnikem, v patře restaurace je dětský koutek. Jídlo a víno nám chutnalo, obsluha byla milá, prakticky jsme nemuseli na nic čekat.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha číšníků v I. patře - tragická, měli jsme rezervaci, nebyl připravený stůl, nejdříve po dlouhé době přinesli polévky pití až po té(museli jsme opakovaně požádat), hlavní chod bylo vlažné maso, skleničky na bílé víno jsme dostali každou jinou(velikost i tvar). Při odchodu ani nepozdravili!!! Tak takhle "hoši" asi NE!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát návštěva restaurace proběhla o víkendu. Jelikož naše společnost (12osob) zůstala přes oběd až do večeře, bylo nutné operativní řešení při znovusestavení tabule. Spolupráci s obsluhou hodnotím jako výbornou, stejně jako jídlo, které jsme měli. Jednalo se o opakovanou návštěvu a rádi příjdeme znovu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S kamarádkou do této restaurace moc rády opakovaně chodíme a nikdy jsme nebyly zklamané. Obsluha je příjemná, oceňujeme krásné a nekuřácké prostředí v horní části restaurace a jídlo bylo i tentokrát delikátní.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme byli na rodinné večeři. Místa jsme měli u dětského koutku, a tak si děti zde vyhrály během krátkého čekání na jídlo. Na jídlo jsme měli 3 pizzy a jedny boloňské špagety. Má pizza s lososem byla trošku mastnější, ale dobrá. Před jídlem nám dali na stůl chleba s úžasným bylinkový máslem. Obsluha a prostředí na 1*. Cena úměrná kvalitě.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemný personál, všímavý, ale nevtíravý. Prostředí je příjemné, rezervace byla skoro zbytečná, restaurace byla poloprázdná. Polévky vynikající (tomatová i nově do jídelníčku zařazený hráškový krém), jídlo výborné, jen pizza přišla manželovi trochu mastná. Výborný desert.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO