Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 43x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Giovanni

Přehled hodnocení
86% celkově
84% personál
86% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 27x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S kamarádkou do této restaurace moc rády opakovaně chodíme a nikdy jsme nebyly zklamané. Obsluha je příjemná, oceňujeme krásné a nekuřácké prostředí v horní části restaurace a jídlo bylo i tentokrát delikátní.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme byli na rodinné večeři. Místa jsme měli u dětského koutku, a tak si děti zde vyhrály během krátkého čekání na jídlo. Na jídlo jsme měli 3 pizzy a jedny boloňské špagety. Má pizza s lososem byla trošku mastnější, ale dobrá. Před jídlem nám dali na stůl chleba s úžasným bylinkový máslem. Obsluha a prostředí na 1*. Cena úměrná kvalitě.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemný personál, všímavý, ale nevtíravý. Prostředí je příjemné, rezervace byla skoro zbytečná, restaurace byla poloprázdná. Polévky vynikající (tomatová i nově do jídelníčku zařazený hráškový krém), jídlo výborné, jen pizza přišla manželovi trochu mastná. Výborný desert.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy vynikající, pan číšník velmi pohodový a usměvavý, jídlo úžasné, víno skvělé. Je mi velmi sympatické, že kdykoliv host potřebuje, je čísník u stolu, ale jinak se personál neustále dokola nedotazuje na další přání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme byli již vícekrát a vždycky jsme byli spokojeni. Vynikající okurková limonáda a salát Ceasar neměly chybu. Sladká tečka - vanilkový krém s lesním ovocem byl lahodný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Další návštěva mé oblíbené pizzerie, dali jsme si výtečnou pizzu s svíčkovou a brokolicí, jedna z nejlepších variant, oceňuji, že i v létě udělali výborný svařák, mohu jen doporučit. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této pizzerii jsem byl již po několikáté. Tentokrát jsme s přáteli navštívili tamní "zahrádku", což je víceméně spíše zastřešená, téměř uzavřená veranda. Provozovna v prvním patře je na posezení mnohem vhodnější, proto tentokrát hodnotím prostředí pouze třemi body. Objednal jsem si klasickou pizzu Margherita a byl jsem trochu zklamán. Vím, že umí udělat pizzu lépe. Pizza byla chudá na suroviny, nevešla se na talíř, takže při krájení jsem ji musel mít cca 10cm z talíře na stole. Personál byl tentokrát rychlí a vstřícný. Celkově hodnotím tuto návštěvu celkem kladně.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako obvykle v této restauraci i tentokrát to byl pro mě moc příjemný zážitek, navíc jsme byli rádi, že děti byly vítány a mohly si pochutnat na speciálním jídle pro ně. Tuto restauraci můžu vždy doporučit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace u metra Ladvi je k veceru casto plna. Asi nejlepší pizza a místo kde se dobre najíst. Pizza mi chutnala. Capucino uz tolik ne. obsluha ochotna a mila.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO