Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Giovanni

V pizzerii Giovanni naleznete vybrané speciality italské kuchyně. Vychutnejte si domácí těstoviny, lehké saláty nebo pizzu. Dále zde naleznete bohatý vinný lístek skládající se z nejlepších moravských i světových vín.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme byli na rodinné večeři. Místa jsme měli u dětského koutku, a tak si děti zde vyhrály během krátkého čekání na jídlo. Na jídlo jsme měli 3 pizzy a jedny boloňské špagety. Má pizza s lososem byla trošku mastnější, ale dobrá. Před jídlem nám dali na stůl chleba s úžasným bylinkový máslem. Obsluha a prostředí na 1*. Cena úměrná kvalitě.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemný personál, všímavý, ale nevtíravý. Prostředí je příjemné, rezervace byla skoro zbytečná, restaurace byla poloprázdná. Polévky vynikající (tomatová i nově do jídelníčku zařazený hráškový krém), jídlo výborné, jen pizza přišla manželovi trochu mastná. Výborný desert.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy vynikající, pan číšník velmi pohodový a usměvavý, jídlo úžasné, víno skvělé. Je mi velmi sympatické, že kdykoliv host potřebuje, je čísník u stolu, ale jinak se personál neustále dokola nedotazuje na další přání.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO