Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Giallo

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rezervaci jsme měli pro 2 osoby, avšak jsme přišly 3 a nebyl problém i když byla restaurace plnější. Obsuhla byla velice milá i když trošku nestíhali a na vše jsme docela dlouho čekali. Všechno však zachránilo naprosto dokonalé jídlo a prostředí.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milé slečny číšnice. Pěkné prostředí v areálu žlutých lázní. Po sportu vždy vyhladne. Příjemné posezení na terasce. Vyborna pizza a polévky - pomodoro a minestrone :) doporucujeme
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Krásné venkovní posezení... Sice jsou Žluté lázně poslední dobou přelidněné, ale i tak to stále stojí za to se tam kouknout. Jídlo mají normální, chutné, nic speciálního bych ani nečekal při sezení za zahrádce. Dobré pro skupinové oslavy. Jen obsluha by mohla být rychlejší, určitě bychom toho vypili více, kdyby si nás všímali,-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO