Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Galleria

Pizzerie umístěná na historickém náměstí v Náchodě. Kromě pizzy a nabídky pokrmů italské kuchyně nabízí i jídla mexická. K dispozici je i denní menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zajit si na pizzu, tak v Nachode neznam lepsi misto. Na cem by novi majitele meli zapracovat, je tempo a koordinace obsluhy. Dost mne mrzi, ze restauraci opet rozdelili na kurackou a nekurackou. I kdyz si sednete do nekuracke sekce, tak kour stejne citite... Vino si radeji nedavejte...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Pizza je dobrá volba, na okolí asi nejlepší. Personál už tak dobrý není, hlavně co se týká rychlosti. Z kuchyně byl v restauraci dost silný zápach, nevím, co tam pálili, ale štípalo to v očích. Jakoby nefungovalo odsávání. A jídlo nepřinesli pro všechny najednou. Dva jsme byli po jídle, když přinesli třetímu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Šla jsem sem na oběd po dlouhé době a musím říct, že obsluha se zrychlila snad o 100%. Snad už to teď bude dobré, mám pocit, že se tam servírky střídaly jak na běžícím páse. Jídlo vždy dobré, dnešní pizza naprosto bez chyby. Jen by to chtělo klimatizaci nebo aspoň větrák, v tomhle vedru je tam hrozně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO