Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 50 %      hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Galleria

Pizzerie umístěná na historickém náměstí v Náchodě. Kromě pizzy a nabídky pokrmů italské kuchyně nabízí i jídla mexická. K dispozici je i denní menu.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Bohužel jídlo hodnotit nemůžu, jelikož si nás servírka sotva všimla. Tři stoly, z čehož jsme u jednoho zrovna seděli my. Než jsme si mohli vůbec objednat, dostali jsme vynadáno, že je tu sama a že hned přijde. Po patnácti minutách čekání na obsluhu jsme se přesunuli do konkurenční restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsme navštívili tuto restauraci. Překvapil mě nový jídelní lístek a ještě víc mě překvapily nové ceny. Pizza Quattro Formagi za skoro 200 Kč? Základní těstoviny za 170? Chvíli mi to přišlo jako vtip... Nakonec jsem si vybrala šafránové rizoto, špatné to nebylo, ale za ty peníze to nebyl moc velký zázrak. Chválím zlepšení obsluhy, na jídlo jsme moc dlouho nečekali, na placení už bohužel docela ano. Když už bych měla akceptovat tak vysoké ceny, uvítala bych aspoň vylepšení interiéru. Takhle je to pořád neuvěřitelně zmatené a kýčovité.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Pizzeria po změně majitele neúměrně zdražila vůči poskytnutým službám a prostředí, velmi pomalá a neochotná obsluha. Jídlo lepší průměr,ale vůči cenám neadekvátní. Byli jsme pravidelní hosté,ale po této změně bohužel již chodit nebudeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO