Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

15 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Pizzeria Franko Jablonec nad Nisou

V pizzerii Franko v Jablonci nad Nisou připravují veškeré pokrmy z čerstvých surovin. Nabízí Vám příjemné posezení na jejich zahrádce s možností připojení k internetu pomocí WiFi a to zdarma. Dále dbají na příjemný přístup personálu k zákazníkovi. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

V restauraci jsme dostali stoleček v průchodu, kde se manžel musel vždy posunout když okolo procházela obsluha, stůl nebyl utřený, byla na něj kolečka od pití. Obsluha byla nejspíš málo zkušená, číšník si nepamatoval sortiment nápojů, při dotazu na domácí limonádu nabízel 2, venku na tabuli u dveří jich bylo napsáno mnohem víc. Při objednání steaků se nezeptal na propečení masa. Po přinesení jídla nebyl na stole příbor, číšník nám ho donesl až po požádání. Jídlo nebylo chuťově špatné, ale propečení steaků neodpovídalo tomu, co jsme si objednali. Po pár minutách už sem měla vše na talíři celkem studené. Chodili jsme k Frankovi i dříve a často na steaky, a chuťový zážitek to byl jiný, jídlo i servis se dost pohoršil.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba