Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Franko Liberec

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pizzeria Franko je restaurací, kterou si pravidelně vybíráme, pro naše rodinné oslavy. Je nám zde velmi příjemně a vždy si velmi pochutnáme. Rádi se vracíme :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemná restaurace s vlastní pecí na pizzu, která je vždy vynikající. Hříbkové rizoto také výborné, vracíme se sem vždy rádi a to i kvůli velké terase, kde je perfektní letní posezení :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výběr této pizzerie na rodinný oběd byl dobrý, tomatové polévky výborné, pizza dobrá. Děti zaujal kuchař připravující pizzu, neboť mu koukaly pod ruce, jak vše připravuje a ještě nad sebou házel těsto na pizzu. Poměr cena výkon je zde poněkud vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opet maximalni spokojenost.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsem byl nasrán, ačkoliv jsem nebyl v hlavní roli. Rádi jsme se sem s přítelkyní vraceli. Takže, když přijela část rodiny na návštěvu a dostali chuť na pizzu, ihned jsme jim vychválili Vás a po turbo rezervaci jsme rovnou vyrazili. Objednali 4 jídla a švára 2x řekl slečně, že ta pálivá pizza (nevim teď název) musí být bez cibule. Samo, že tam za chvilku byla. Ok vráceno zpět. Za chvilku pizza nová, ale prozměnu bez chilli (jediné co jí dělá pálivou). Natož jiný člen obsluhy donese chilli ve skleničce, ať si ho tam švára kdyžtak dosype. Že nevěděl jestli ho tam vlastně chtěl..(do pálivý pizzy). Prý se nemáme zlobit, ale kuchař(asi pizzař) toho má prý dneska moc. S ostatním jídlem nebyl problém. Po jídle chceš zaplatit a na lístku chyběly dvě malý Stely a jedno nealko, čímž by se okradli cca o 100kč, kdyby jsme je dobrovolně nenáhlásili. Sorry,že se rozepisuju, ale chtěl jsem obsluze detailně nastínit, jak to dopadá, když chtějí 3 lidi obsluhovat jeden stůl. Nesere mě,že udělaj lidi chybu, ale ten alibismus okolo. Než výmluvy, který zákazníka nezajímaj, radši řeknu: "Hele zapoměli jsme ti tam teď dát chilli, dáš nám za ní jen kilo, místo 140kč, nebo tady máš škopek gratis.A všichni budou spokojený. Nebudu už nikde přechvalovat. Jinak jsem u Vás byl vżdycky spokojenej.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie FRANKO Liberec je naší oblíbenou restaurací. Gastronomie je zde na velmi vysoké úrovni, personál je profesionální a velmi příjemný, včetně krásného prostředí restaurace a to jak v interiéru, tak i ve venkovních prostorech terasy. Můžeme vřele doporučit :-)
Restaurace Pizzeria Franko Liberec Restaurace Pizzeria Franko Liberec
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Rychlejší obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO