Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Dolce Vita Hradec Králové

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace má velmi příjemné prostředí a sympatický ochotný personál. Jídlo je zde opravdu vynikající!! Určitě doporučují návštěvu všem, kdo ještě váhají :)))))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace, příjemný personál,výborné jídlo. Bohužel se stala celá nekuřácká od 1.2.2017. Určitě jsme nepřišli na večeři naposledy, občas zajdeme i na oběd.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Místo bylo prostřené pro 1 osobu, jako by tušili, že nakonec přijdu sama. Jídlo jsem dostala během pár minut. Navíc absolutně dokonalé - měkké kousky mořských ryb, skvěle dochucené, zamíchané mezi čerstvé těstoviny. Spirálovitý tvar (asi fusilli) perfektně držel šťávu s pestem a papričkami. Navrch čerstvá rukola a sýr jako perlička opravdu bezchybného lehkého oběda. Za dnešek 100%.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem zde s dcerami na obědě, musím opět jen chválit, jídlo nejen fantasticky chutná, ale je i báječně naservírované, nejde zde o žádná tuctová jídla, prostředí moc příjemné a vždy jsme narazili na ochotnou obsluhu. Za nás opět palec nahoru :).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V poledne je rezervace nezbytná, bylo opět plno. Pizza k obědu opravdu výborná, bohatá a sytá. Snad jen až příliš veliká - zbylo i na večeři. Obsluha sama nabídla zabalení s sebou, chválím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace opět bezproblémová, byli jsme okamžitě nasměrování ke stolku v klidnějším rohu. Obsluha rychlá, vstřícně řeší jakékoli požadavky. I dnes by mi bývala stačila poloviční porce, a to jsem docela jedlík... Oceňuji kontrolní otázku, zda si přejeme zbytek zabalit. Ačkoli jsme nabídku nevyužili, bylo to milé a velmi pozorné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí působí čistě a příjemně, ale bohužel i v nekuřácké sekci byl cítit kouř. Personál je snaživý a vstřícný, na nic se zbytečně nečeká. Dnešní minestrone luxusní, domácí limonáda také dobrá. Zapečené papriky krásně barevné a voňavé, snad jen maso mohlo být něčím odlehčené, byl to takový kompaktní kus, navíc s nečekaně pálivou chutí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velice příjemná obsluha. Šli jsme na večeři bez velkého očekávání, ale velice nás překvapila kvalita jídla a a všem velice chutnalo. Na denní menu tam občas docházíme na oběd a velmi si to pochvalujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporucuji! Skvely personal, vyborne jidlo, skvele ceny.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO