Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Dolce Vita Hradec Králové

Pizzeria Dolce Vita je moderní italská restaurace, která se nachází na ulici Čelakovského 505 v Hradci Králové. V nabídce naleznete velký výběr těstovin, saláty, dezerty, ale především mnoho druhů křupavé pizzy. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních a čerstvých surovin. 

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace opět bezproblémová, byli jsme okamžitě nasměrování ke stolku v klidnějším rohu. Obsluha rychlá, vstřícně řeší jakékoli požadavky. I dnes by mi bývala stačila poloviční porce, a to jsem docela jedlík... Oceňuji kontrolní otázku, zda si přejeme zbytek zabalit. Ačkoli jsme nabídku nevyužili, bylo to milé a velmi pozorné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí působí čistě a příjemně, ale bohužel i v nekuřácké sekci byl cítit kouř. Personál je snaživý a vstřícný, na nic se zbytečně nečeká. Dnešní minestrone luxusní, domácí limonáda také dobrá. Zapečené papriky krásně barevné a voňavé, snad jen maso mohlo být něčím odlehčené, byl to takový kompaktní kus, navíc s nečekaně pálivou chutí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO