Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Diverso

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Naprostá katastrofa. Obsluha je velmi neprofesionální, arogantní a drzá, na jídlo jsme čekali před půl hodiny a to v restauraci byly obsazeny 2 stoly. Stůl, který přišel po nás, dostal jídlo asi o 15 min dříve. Všude byla špína a pavučiny, úklid tu zřejmě nikoho nezajímá. Jídlo bylo velmi předvolené a plavalo v oleji. Při placení jsme nedostali daňový doklad.
Pizzerie Diverso Pizzerie Diverso
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice dobré místo pro večerní posezení, jedna z nejlepších pizz v Mladé Boleslavi. Pozorná milá obsluha. Jen člověk musí počítat s tím, ze je restaurace kuřácká.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Personál milý, prostředí nenadchne, neurazí. Nepotěšilo mě, že je restaurace kuřácká, ani že nepřijímá karty. Pizza měla dobré těsto, tečka. Na mexicaně bylo málo suga, chyběla inzerovaná italská klobása, nahrubo nakrájená cibule - to čekáte u dílku za 30,- "u jugoše" v hladovém okénku, ne v italské restauraci s pizzou za 150. Dobré pivo - Budvar.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Diverso mi byla doporučena a ráda jí budu doporučovat dál. Příjemné, hezké a čisté prostředí, velice milý personál a výborné jídlo. Děkujeme. Hezký den.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO