Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 182x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Di Carlo Šeberov

Restaurace Di Carlo Šeberov nabízí mnoho zapečených specialit, pizz, těstovin, salátů a různých druhů nápojů. K dispozici je reprezentativní salónek s letní terasou pro rodinné oslavy, svatby, obchodní schůzky a firemní večírky. Pro děti je zde dětský koutek, mořské akvárium a o víkendech a svátcích skákací hrad.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Pizzerie Di Carlo Šeberov jsme s rodinou slavili narozeniny a určitě se brzy vrátíme. Jídlo bylo excelentní. Určitě bych doporučil tomatovou polévku, steak z vepřové pečeně a na závěr banánový dortík Číšník nám výborně poradil s vínem, se kterým jsme si nevěděli rady. Bylo vidět, že ví o čem mluví.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo a výborná obsluha :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré carpaccio i tagliatelle testarde, a sladká tečka předčila předkrm i hlavní chod - vynikající creme brulée a čokoládový fondán. Personál pozorný. Jedinou chybičkou bylo to, že navzdory včasné rezervaci byl náš stůl umístěn na tom nejrušnějším místě v celé restauraci - u východu z kuchyně přímo vedle schodů. :-( Příště raději klidnější místo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO