Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria da Adriano

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do da Adriana co je v Přívoze, nemůžeme si ji vynachválit, těsto křupavé, chutě výborně sladěny a mají skvělého číšníka, který pobaví, zpříjemní večeři a jeví o hosty zájem! :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerie je malá a velice hezká,prostředí příjemné a hezky zařízené,velice milá,ochotná a rychlá obsluha.Rezervace proběhla bez problému a určitě se velmi rádi vrátíme. Děkujeme.
Restaurace Pizzeria da Adriano
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné a útulné prostředí, velice příjemný, ochotný personál, rychlá obsluha a neskutečně chutná pizza, přímo z pece. Určitě jsme tady nebyly naposledy-moc se nám tam líbilo a hlavně chutnalo!!!
Restaurace Pizzeria da Adriano
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající pizza, ochotný personál, pěkné prostředí. V létě je k dispozici venkovní posezení. V těsné blízkosti u restaurace se nachází také báječná cukrárna stejného názvu a majitele.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO