Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 46x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Prosek

Přehled hodnocení
77% celkově
81% personál
76% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 24x
3 11x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace v prvním patře malého obchodního centra nabízí netušené potěšení. Příjemný a velice profesionální personál se o vás krásně nevtíravě stará. Jídlo nám velmi chutnalo - jak pizza, tak domácí gnocci - prostě lahoda. Kdykoliv znovu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nová úprava prostor i rozmístění stolů se mi líbí a působí útulněji. Jídlo bylo moc dobré, personál milý. Zdrželi jsme se déle, než jsme původně plánovali. Jediné negativum je, že se v restauraci kouří.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Corleone Prosek jsme 14.3. 2017 navštívily podruhé. Výhodou této restaurace je fakt, že tu nikdy není tak plno, abyste museli řešit rezervaci, vždy se nějaký volný stůl najde. Nevýhodou jsou vysoké ceny jídla a pití (př. velké pivo Staropramen 12 za 49 Kč, malé za 33 Kč, salát jako hlavní jídlo 189 Kč). Nicméně obsluha je velice milá a ochotná a jídlo i pití výborné, takže je návštěvník spokojen. Pro rodiny s dětmi je výhodou malý dětský koutek. Poněkud nepraktické (zejména pro rodiny s malými dětmi) jsou toalety mimo restauraci ca 50m vzdálené v OC. I přes jisté nevýhody jsme byly v této restauraci podruhé a opět spokojeny, takže se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace, která umí příjemně překvapit. Kuřácký a nekuřácký prostor není nijak oddělen, přesto tu kouř téměř nebyl cítit. Dětský koutek je spíše prostor, vybavení se zřejmě poztrácelo. V restauraci bylo dost plno, takže jsem dost dlouho čekali na obsluhu. PŘESTO: vřele doporučuji. Obsluha byla skvělá - vřelá a ochotná, ze všech jsme měla pocit, že mne tu rádi vidí, že jsem tu za odměnu! Nic nebyl problém. K jídlu jsme si dali 3 různé pizzy - všechny velice chutné, na tenkém křehkém těstě, ingrediencemi zde nešetří. Určitě přijdeme zas.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při našem příchodu jsme zjistili, že naše přestože nám byla potvrzena rezervace, nějakou chybou jsme místa rezervovaná neměli. Nicméně obsluha se nám omluvila a hned chybu napravila a místa nám zajistila. Restaurace byla téměř plná, proto obsluha zpočátku mírně vázla - než jsme mohli udělat svou první objednávku, stihli jsme si vybrat pití i jídlo a ještě jsme chvíli čekali - při 1. objednávce jsme tedy raději objednali vše najednou. Pak už šlo vše dobře, jen jsme ještě trochu déle čekali na účet. Obsluha byla ale velmi milá, vstřícná a nic nebyl problém. Všechna objednaná jídla byla velice chutná. Dětský koutek byl bohužel málo vybaven hračkami, ale našim dvěma dětem to nakonec i tak postačilo. V restauraci není kuřácká a nekuřácká část oddělena žádnou stěnou, ale přesto se kouř do nekuřácké části naštěstí dostává jen minimálně. Určitě zase rádi přijdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO