Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 43x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Prosek

Pizzeria Corleone Prosek nabízí vynikající pokrmy tradiční italské kuchyně připravované s maximální péčí podle ověřených receptů. Čeká zde na vás pouze pravá italská kvalita od předkrmů přes bohatý výběr tradičních i méně známých pizz, těstoviny, minutky, saláty dezerty. To vše pár kroků od metra Prosek v 1 patře OC.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nová úprava prostor i rozmístění stolů se mi líbí a působí útulněji. Jídlo bylo moc dobré, personál milý. Zdrželi jsme se déle, než jsme původně plánovali. Jediné negativum je, že se v restauraci kouří.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Corleone Prosek jsme 14.3. 2017 navštívily podruhé. Výhodou této restaurace je fakt, že tu nikdy není tak plno, abyste museli řešit rezervaci, vždy se nějaký volný stůl najde. Nevýhodou jsou vysoké ceny jídla a pití (př. velké pivo Staropramen 12 za 49 Kč, malé za 33 Kč, salát jako hlavní jídlo 189 Kč). Nicméně obsluha je velice milá a ochotná a jídlo i pití výborné, takže je návštěvník spokojen. Pro rodiny s dětmi je výhodou malý dětský koutek. Poněkud nepraktické (zejména pro rodiny s malými dětmi) jsou toalety mimo restauraci ca 50m vzdálené v OC. I přes jisté nevýhody jsme byly v této restauraci podruhé a opět spokojeny, takže se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO