Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 321x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Anděl

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 118x
4 148x
3 44x
2 10x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pro děti hrací koutek, který jsme hojně využili. Obsluha příjemná. Jen byl problém s klimatizací, na náš stůl dost foukal studený "vítr". Obsluha sdělila, že to nejde ztlumit ani vypnout. Takže příště nejdřív zjistíme, zda na stůl nejde klimatizace. S jídlem velice spokojeni, předčilo naše očekávání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé těstoviny i rizoto!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, personál je ochotný a na jídle jsme si pochutnali. I při plné restauraci se na nic necekalo dlouho. Snad jen rozestupy mezi stoly by mohly v některých místech být větší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný večer s dobrým jídlem a vínkem jako vždy. Vše v pořádku a bez problémů. Chodíme sem často a zase se rádi vrátíme. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi chutné jídlo, ochotný personál. V pátek večer restaurace zcela plná. Stolek pro dva, pokud si dáte jídlo a ještě k tomu více druhů pití je malinký, ale dá se to zvládnout :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Personál milý, jídlo a víno dobré. Užily jsme si příjemný dámský večer. Sem se rády vracíme, jen obsluha by se mohla více usmívat, ale jinak jsme byly spokojené.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostorná restaurace, zvláště příjemná jsou otevřená okna v době teplého počasí. Kuřácká a nekuřácká část. Menu obsahuje velký výběr, mají í týdenní nabídku jídel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mají dobré domácí limonády, krásné prostory, dobře oddělenou nekuřáckou část, dobré jídlo, berou stravenky... Ale restauraci jsme navštívili v pátek večer, kdy bylo úplně plno, takže jsme na všechno čekali poměrně dlouho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má oddělené sezení pro kuřáky a nekuřáky, což je příjemné. Pizza byla průměrná a cenově trochu dražší, což jsou všechny pizzerie. Návštěvu možná ještě zopakujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Obyčejná pizzerie v centru Prahy, opravdu nečekejte žádnou extra přidanou hodnotu. Pizza neurazí těstoviny také ne, víno by zasloužilo asi lepší chuť. Prostory relativně OK

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO