Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 334x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Anděl

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 122x
4 155x
3 46x
2 10x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vše v naprostém pořádku, dokonalé jídlo, milá obsluha!:)
Restaurace Pizzeria Corleone Anděl
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie Corleone u Anděla patří již léta mezi naše oblíbené podniky. I tentokrát jsme se velmi dobře najedli, pizza i gnocchi byly připraveny jako vždy opravdu chutně, rychle a v dostatečném množství, pochutnali jsme si i na dezertech. Italské polosuché rosé Ca´dell Sette Gambelara bylo vynikající. Jedinou kaňkou na příjemném zážitku byl tentokrát obsluhující číšník. Nejprve si zapsal obsáhlou, leč zcela přehlednou objednávku a odešel opodál, kde si upravoval svůj pečlivě vytvarovaný účes. My zatím čekali na Martini k přípitku a těšili se na obvyklou bylinkovou pomazánku s rozpečeným pečivem, která vždy dobře připraví chuťové pohárky před vlastním jídlem. Asi po 15-20 minutách číšník přikvačil s aperitivem a pak to nabralo nečekaný fofr - k přípitku jsme dostali ihned vzápětí i víno, ovocné limonády a hlavní jídlo. Na mou poznámku, že pizzu většinou jím až po polévce, jsem dostal odpověď, že na ni zapomněl a jestli si ji tedy budu chtít sníst potom. Nedočkali jsme se ani té pomazánky s pečivem, na to prý zapomněl taky. Podotýkám, že jsme byli v restauraci téměř sami a většina personálu se nacházela v odpočinkovém módu před večerní špičkou. Zmateného amatéra pak někam raději schovali a doobsluhoval nás jiný, o poznání schopnější číšník. Věřím, že se jednalo o ojedinělou slabší chvilku jednotlivce a až přijdeme příště, bude zase všechno perfektní, jak jsme v tomto podniku zvyklí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, poslední den, kdy jak doufám, dali nekuřaky do podzemí. Voda je opravdu velmi drahá. Výběr moravských vín chválím i cena byla rozumná. Jídlo dobré. Platba možná i kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S Corleone jsem neměla dosud moc dobré zkušenosti. A to ani osobně, ani z doslechu od známých. Nicméně pizza i focaccia byla dobrá. Akorát "Ovocný džbán", neboli voda s kousky pomeranče za 80 Kč nebyla trefou do černého..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Takový lepší průměr. Pizza a těstoviny ok, "ovocný džbán" 1l za 79,- docela pobavil - voda s pár plátky citrónu a pomeranče, které v tom nebyly vůbec cítit. Nenazývala bych to "ovocný". Prostředí dobré, na Andělu určitě patří mezi ty lepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Všechno dobré, ale personál trochu nestíhal. Čekali jsme dlouho jak na první kontakt, tak na objednávku a poté na placení. Přitom nebylo úplně plno. Spíš nevychytaná logistika či co.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO