Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 290x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Anděl

Pravá italská kvalita od předkrmů přes bohatý výběr tradičních i méně známých pizz, těstoviny, minutky, saláty dezerty. To vše pár kroků od metra Anděl.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí s dobrým jídlem. Mohu doporučit špenátové noky s hříbky, moc dobrá volba. Jen je trošku nepříjemný průchod kuřáckou zónou do nekuřácké části. Ale dá se to přežít.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve 160 znacích se nedá popsat mé rozhořčení nad tenkostí plátků mého lososa, který byl z největší pravděpodobností 3 měsíce držen v hladomorně. Když si člověk objedná salát s lososem, obvykle očekává salát s... no, právě, s lososem. Ryby bylo velmi málo, porce se oproti poslední návštěvě také zmenšila geometrickou řadou. Na druhou stranu musím pochválit kuchaře, který i přes to, že porce razantně zmenšil, stále umí připravit velmi chutné jídlo. Pokud nejste hladoví vlci, nejspíš se vcelku dobře najíte. Obsluha byla většinou velmi milá, nepříjemné vystupování bylo výjimečné. Restauraci nemohu doporučit jedině arachnofobům, toalety okupují obrovské exempláře sekáčů, naším oblíbencem je černý Johan (bydlí tam už tak dlouho, že jsme ho zkrátka museli pojmenovat :))
Celkově
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO