Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 327x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Anděl

Pizzeria Corleone Anděl nabízí vynikající pokrmy tradiční italské kuchyně připravované s maximální péčí podle ověřených receptů. Čeká zde na vás pouze pravá italská kvalita od předkrmů přes bohatý výběr tradičních i méně známých pizz, těstoviny, minutky, saláty dezerty. To vše pár kroků od metra Anděl.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S Corleone jsem neměla dosud moc dobré zkušenosti. A to ani osobně, ani z doslechu od známých. Nicméně pizza i focaccia byla dobrá. Akorát "Ovocný džbán", neboli voda s kousky pomeranče za 80 Kč nebyla trefou do černého..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Takový lepší průměr. Pizza a těstoviny ok, "ovocný džbán" 1l za 79,- docela pobavil - voda s pár plátky citrónu a pomeranče, které v tom nebyly vůbec cítit. Nenazývala bych to "ovocný". Prostředí dobré, na Andělu určitě patří mezi ty lepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Všechno dobré, ale personál trochu nestíhal. Čekali jsme dlouho jak na první kontakt, tak na objednávku a poté na placení. Přitom nebylo úplně plno. Spíš nevychytaná logistika či co.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO