Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 338x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Corleone Anděl

Pizzeria Corleone Anděl nabízí vynikající pokrmy tradiční italské kuchyně připravované s maximální péčí podle ověřených receptů. Čeká zde na vás pouze pravá italská kvalita od předkrmů přes bohatý výběr tradičních i méně známých pizz, těstoviny, minutky, saláty dezerty. To vše pár kroků od metra Anděl.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má oddělené sezení pro kuřáky a nekuřáky, což je příjemné. Pizza byla průměrná a cenově trochu dražší, což jsou všechny pizzerie. Návštěvu možná ještě zopakujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Obyčejná pizzerie v centru Prahy, opravdu nečekejte žádnou extra přidanou hodnotu. Pizza neurazí těstoviny také ne, víno by zasloužilo asi lepší chuť. Prostory relativně OK
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli po delší době a nemůžeme nic vytknout. Objednané jídlo bylo do 10minut servírované a chutné, víno (rozlévané) bylo dobré. Příjemná obsluha. Kolem 18,00hod. byl podnik skoro plný, což svědčí, že sem lidé rádi chodí. Doporučujeme i my k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO