Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Concordia

Přehled hodnocení
82% celkově
84% personál
82% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 20x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pod delsi dobe navsteva v Pizzeria concordia nezklamala. Prostredi prijemne, obsluha mila a ochotna, k jidlu noky sorrentina byly super. Vrele mohu doporucit :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme šli s manželkou a 4 dětmi. Obsluha od začátku příjemná a usměvavá. Měli jsme polévku a 5x pizzu. Vše v pořádku, všem chutnalo. Návštěva splnila účel a všichni se dobře najedli. Zařízení působilo chladně, tedy bych na romantickou večeři nedoporucil, ale na rychlé jídlo (i s dětmi) ano.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás velice překvapila prostředím. Velice útulná a milá, bohužel díky klenutým stropům jsme se skoro neslyšely. Hluk se šířil celou restaurací. Obsluha pozorná a milá a jídlo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
První návštěva pizzerie hned na Náměstí Míru, obsluha byla milá, smetanové těstoviny opravdu jako pro gurmány, a ještě od listopadu celá nekuřáčká, co víc si přát. Mohu jen doporučit. Určitě přijdeme znovu. :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Měli jsme 2 různé pizzy . Jedna doslova zasypaná polníčkem, všeho všudy 5 oliv na celé pizze. Druhá měla být ze 4 druhů sýrů, ale na pohled byla z jednoho, možná, že všechny 4 druhy byly smíchané, nevím. Nejhorší ale bylo to, že byla spíše vlažná, takže sýr byl již tvrdý a to bylo v restauraci velmi málo zákazníků. Už jsme tu byly podruhé a zase pizzy nic moc, takže příště už opravdu jinam. Víno zbytečně drahé k tomuto jídlu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S návštěvou jsme s kamarádkami byly všechny moc spokojeny, jen mě mrzí, že jsem si předem nevšimla, že nejde o nekuřáckou restauraci. Co se týče jídla, bylo lahodné a prostředí moc útulné (byť prostor pro jednoho by u stolu mohl být větší, stoly jsou opravdu drobné).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vcelku prijemna restaurace na Miraku. Super je zahradka pred restauraci, ktera je hlavnim benefitem v letnich mesicich (odhadem je tam tak 8 mensich stolecku). Jidlo bylo prumerne, ceny privetive, personal ochotny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Concordia navštěvujeme poměrně často. Již to značí, že jsme zde spokojeni. Prostředí příjemné, jídlo vždy vynikající. V restauraci se smí kouřit, a přesto není zakouřená.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO