Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 65x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Concordia

Přehled hodnocení
80% celkově
82% personál
78% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 27x
3 12x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo dobré, obsluha v pořádku, interiér pěkný, jen by zde mohli přidat polštářky na lavice co se na nich sedí, byli dost tvrde pro delší sezení. Velmi malé toalety, člověk musí vstoupit až za záchodovou mísu aby vůbec mohl zavřít dveře. Jinak vše ok.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne a moderni prostredi v souladu s ochotniu a vstricnou obsluhou zanecha prijemny zazitek. Jidlo je zde velmi chutne a pusobi cerstve. Mohu vrele doporucit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne a moderni prostredi vcetne pekne zahradky. Jidlo v podobe bruschety kalamary a pizza picante byl velmi dobre. Obsluha ochotna a privetiva. Mohu doporucit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po delsi navsteve restaurace concordia jsem okusil hovezi steak se stouchanymi brambory a jako predkrm tygri krevety- vyborne. Prostredi prijemne a obsluha ochotna.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Vedoucí zakázal vstup s kočárkem pod hrozbou pokuty zaměstnancům??? To jsem ještě nezažil. Možná bych pochopil, kdyby měli plno a kočárek nějakým způsobem blokoval volný stůl a nebo cestu pro obsluhu, ale plný byli jen dva stoly v celé restauraci. Takže díky, ale už nikdy!!! Šli jsme se najíst do pizzerie asi 300 m od této a tam měli dokonce i dětský koutek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva oblíbené pizzerie, výborná dostupnost od metra, velice příjemné posezení, vynikající těstoviny i nápoje. Restaurace již pouze nekuřácká. Mohu jedině doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné místo, zvlášť teď na jaře musí být super zahrádka. Obsluha pozorná a milá. Jídlo půl na půl, Caesar salát skvělý, lasagne slabší průměr. Zkusíme zas někdy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace v centru Prahy. Doporučuji výborné polévky - žampionovou či tomatovou, výborné těstoviny, masa i dezerty. Prostředí velmi pěkné, obsluha profesionální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je na pěkném místě v centru, ale bohužel akustika uvnitř je horší, takže při plnější hospodě je zde velký hluk. Jídlo je mně i příteli velice chutnalo. Dezert bych příště vynechala, měla jsem asi příliš velká očekávání.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO