Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 61x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Concordia

Přehled hodnocení
79% celkově
82% personál
79% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 25x
3 11x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po delsi navsteve restaurace concordia jsem okusil hovezi steak se stouchanymi brambory a jako predkrm tygri krevety- vyborne. Prostredi prijemne a obsluha ochotna.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Vedoucí zakázal vstup s kočárkem pod hrozbou pokuty zaměstnancům??? To jsem ještě nezažil. Možná bych pochopil, kdyby měli plno a kočárek nějakým způsobem blokoval volný stůl a nebo cestu pro obsluhu, ale plný byli jen dva stoly v celé restauraci. Takže díky, ale už nikdy!!! Šli jsme se najíst do pizzerie asi 300 m od této a tam měli dokonce i dětský koutek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva oblíbené pizzerie, výborná dostupnost od metra, velice příjemné posezení, vynikající těstoviny i nápoje. Restaurace již pouze nekuřácká. Mohu jedině doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné místo, zvlášť teď na jaře musí být super zahrádka. Obsluha pozorná a milá. Jídlo půl na půl, Caesar salát skvělý, lasagne slabší průměr. Zkusíme zas někdy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace v centru Prahy. Doporučuji výborné polévky - žampionovou či tomatovou, výborné těstoviny, masa i dezerty. Prostředí velmi pěkné, obsluha profesionální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je na pěkném místě v centru, ale bohužel akustika uvnitř je horší, takže při plnější hospodě je zde velký hluk. Jídlo je mně i příteli velice chutnalo. Dezert bych příště vynechala, měla jsem asi příliš velká očekávání.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice útulné a příjemné prostředí restaurace navozuje fajn naladu a chuť si objednat z opravdu početného (možná až zbytečně moc) jidelniho listu. Spaghetti Carbonara, které jsem si objednal, byly chuťově velmi dobré, a vzhledem k lokalitě ani nestáli tolik. Dojem ovšem zkazil dezert, který me svou chutí a prezentací vrátil o 20 let zpět a bez hanby byl oceněn cestovkou necelých 100kc. Jinak člověk nechce nic vyčítat, obsluha byla na jedničku. Bohužel můj i přítelkyně dezert zkazil cely dojem z večera.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pod delsi dobe navsteva v Pizzeria concordia nezklamala. Prostredi prijemne, obsluha mila a ochotna, k jidlu noky sorrentina byly super. Vrele mohu doporucit :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme šli s manželkou a 4 dětmi. Obsluha od začátku příjemná a usměvavá. Měli jsme polévku a 5x pizzu. Vše v pořádku, všem chutnalo. Návštěva splnila účel a všichni se dobře najedli. Zařízení působilo chladně, tedy bych na romantickou večeři nedoporucil, ale na rychlé jídlo (i s dětmi) ano.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás velice překvapila prostředím. Velice útulná a milá, bohužel díky klenutým stropům jsme se skoro neslyšely. Hluk se šířil celou restaurací. Obsluha pozorná a milá a jídlo výborné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO