Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 59x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Concordia

Přehled hodnocení
82% celkově
84% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 24x
3 11x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva oblíbené pizzerie, výborná dostupnost od metra, velice příjemné posezení, vynikající těstoviny i nápoje. Restaurace již pouze nekuřácká. Mohu jedině doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné místo, zvlášť teď na jaře musí být super zahrádka. Obsluha pozorná a milá. Jídlo půl na půl, Caesar salát skvělý, lasagne slabší průměr. Zkusíme zas někdy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace v centru Prahy. Doporučuji výborné polévky - žampionovou či tomatovou, výborné těstoviny, masa i dezerty. Prostředí velmi pěkné, obsluha profesionální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je na pěkném místě v centru, ale bohužel akustika uvnitř je horší, takže při plnější hospodě je zde velký hluk. Jídlo je mně i příteli velice chutnalo. Dezert bych příště vynechala, měla jsem asi příliš velká očekávání.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice útulné a příjemné prostředí restaurace navozuje fajn naladu a chuť si objednat z opravdu početného (možná až zbytečně moc) jidelniho listu. Spaghetti Carbonara, které jsem si objednal, byly chuťově velmi dobré, a vzhledem k lokalitě ani nestáli tolik. Dojem ovšem zkazil dezert, který me svou chutí a prezentací vrátil o 20 let zpět a bez hanby byl oceněn cestovkou necelých 100kc. Jinak člověk nechce nic vyčítat, obsluha byla na jedničku. Bohužel můj i přítelkyně dezert zkazil cely dojem z večera.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pod delsi dobe navsteva v Pizzeria concordia nezklamala. Prostredi prijemne, obsluha mila a ochotna, k jidlu noky sorrentina byly super. Vrele mohu doporucit :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme šli s manželkou a 4 dětmi. Obsluha od začátku příjemná a usměvavá. Měli jsme polévku a 5x pizzu. Vše v pořádku, všem chutnalo. Návštěva splnila účel a všichni se dobře najedli. Zařízení působilo chladně, tedy bych na romantickou večeři nedoporucil, ale na rychlé jídlo (i s dětmi) ano.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás velice překvapila prostředím. Velice útulná a milá, bohužel díky klenutým stropům jsme se skoro neslyšely. Hluk se šířil celou restaurací. Obsluha pozorná a milá a jídlo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
První návštěva pizzerie hned na Náměstí Míru, obsluha byla milá, smetanové těstoviny opravdu jako pro gurmány, a ještě od listopadu celá nekuřáčká, co víc si přát. Mohu jen doporučit. Určitě přijdeme znovu. :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Měli jsme 2 různé pizzy . Jedna doslova zasypaná polníčkem, všeho všudy 5 oliv na celé pizze. Druhá měla být ze 4 druhů sýrů, ale na pohled byla z jednoho, možná, že všechny 4 druhy byly smíchané, nevím. Nejhorší ale bylo to, že byla spíše vlažná, takže sýr byl již tvrdý a to bylo v restauraci velmi málo zákazníků. Už jsme tu byly podruhé a zase pizzy nic moc, takže příště už opravdu jinam. Víno zbytečně drahé k tomuto jídlu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO