Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie

Restaurace Pizzeria Ciao Ciao

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Pizzeria Ciao Ciao

Restaurace s příjemným prostředím a posezením na terase nabízí pizzy z tradiční pece, speciality z ryb a masa, těstoviny, saláty, dezerty, zmrzlinové poháry. Zde jsou kuřácké i nekuřácké prostory.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Velmi příjemná zkušenost. Pro vyznavače italského jidelnicku myslím skvělá volba. Nevyhoda nemožnost parkování u restaurace. Interiéry (kuchyň jako součást jídelny) a personál tak ňák průměr, ale jidlo výtečné. Skvělá lososová polévka v objemu pro středně pracujícího člověka a špagáty karbonara se slaninou - mňam. Určitě ještě někdy zopakuji...

Zet
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Znám restauraci dlouho a vždy bylo jídlo i obsluha skvělá. Při posledních dvou návštěvách se nám stalo, že jsme 30 min čekali na pivo, objednanou kávu vůbec nedonesli, ale chtěli naúčtovat. Číšník, který nás v obou případech obsluhoval, neviděl, že máme dopito, nenabídl další víno, přehlížel nás. Dost mě překvapilo, že číšník nejprve uklízí stoly po hostech, kteří odešli a teprve na vyzvání nám doplnil prázdné skleničky. Dle mého názoru rekonstrukce restaurace nepostačí,chtělo by to výměnu obsluhy. Ivana

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Výborná restaurace/pizzerie v Děčíně, vaří hromadu dobrých jídel a můžu vřele doporučit. Personál je veselý, prostředí je velice příjemné, a jak jsem psal jídlo opravdu velice dobré.

Tomáš Staňo
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno