Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pizzeria Casa Verde

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zatímco pizza Romano byla vynikající, tak Prosciutto e oliva kuchař vytáhl z pece o dobré dvě-tři minuty dříve než měl. Škoda, protože jinak by si obě pizzy zasloužily 5 hvězdiček. Dětský koutek ocení spíš mladí rodiče než starší cestovatelé.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Na vesnické poměry moc fajn restaurace. Pizza i víno moc dobré. Obsluha "brigádnická" a dost tato neprofesionalita kazí celkový dojem. Přesto dávám pět hvězd. Děkuji.
Restaurace Pizzeria Casa Verde Restaurace Pizzeria Casa Verde
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná pizzerie v centrum Blatné. Prostředí hezké a čisté. Personál milý. Nekuřácké prostředí. Jídlo nebylo špatné (Lasagne), mohlo by být lépe dochucené a ozdobené. Polévka byla bohužel pouze vlažná. Určitě se to příště vylepší. Jinak je super, že mají dětské koutek.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pizza byla jako vždy výborná, jedna z nejlepších, jakou jsem měl. V restauraci bohužel ruší hlasité rádio (poslouchat reklamy u výborného jídla mě příliš nebaví). Ani otrhaný jídelní lístek nepomůže.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO