Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Pizzeria Casa Verde

V přízemí hotelu se nachází kavárna a pizzeria Casa verde, které nabízí pravou italskou pizzu z pece na dřevo, čerstvé těstoviny, saláty, masa na grilu, italskou kávu Carraro, výběr vín, cocktailů, domácích limonád a spoustu dalšího.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Velmi příjemné posezení se skvělou italskou kuchyní. Ať už se rozhodnete pro pizzu nebo těstoviny, obojí bude sázka na jistotu. Pizza vynikne tenkým těstem a bohatou nadílkou surovin. Restauraci lze tedy vřele doporučit, především pak pro rodiny s dětmi díky ohromnému dětskému koutku. :)

Kuba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba