Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pizzeria Casa Mia

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace a docela dobré jídlo. Pizzerie je rozdělena na dvě části. První část, zde jsme seděli my, tak ta byla asi dříve kuřácká. Prostředím takové obyčejné. Druhá část s pecí na pizzu větší a příjemnější. Obsluha příjemná a ochotná. Na jídlo jsme si dali těstoviny (cabonara, salmone, spenati) a specialitu těstoviny se šunkou, červenou řepou. Já navíc ještě smetanovou polévku. Polévka vizáží nenadchla. Mohla být lépe dozdobená. Chuťově ale vynikající. Já měl tagliatelle s omáčkou salmone. Těstoviny bych uvítal slanější, ale jinak bylo jídlo dobré. Ostatní si jídlo také chválili. Jsou detaily, které by šlo ovšem zdokonalit. Mírně jsem postrádal smysl rajčat v mých těstovinách. Jen nakrájené velké rajče na půlměsíčky mohlo by to být vymyšlené lépe. Takže za detaily dávám méně. Ale myslím, že dobře se tu najíst dá...
Restaurace Pizzeria Casa Mia Restaurace Pizzeria Casa Mia Restaurace Pizzeria Casa Mia Restaurace Pizzeria Casa Mia
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přes delší čekací dobu na jídlo, příjemný podnik s milým personálem, zajímavým interiérem a výbornou pizzou. Nezklamala ani smetanová polévka a musím pochválit i moc dobrou kávu.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostrědí s velkou pecí na pizzu přímo v restauraci. Jídlo bylo připraveno celkem rychle. Nebylo špatné, ale nic, co by mi nedalo spát. Obsluha rychlá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Děkujeme za příjemné posezení a určitě se vrátíme!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO