Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Casa Mia

Restaurace a pizzerie Casa Mia Hodonín je stylová italská restaurace s mnoholetou tradicí. Nabízí originální pizzu a další speciality italské a mezinárodní kuchyně. Je ideálním místem pro obědy, večeře, posezení, ale také pro pořádání různých večírků a oslav. Restaurace se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část, v prostoru baru je příjemné posezení kavárenského typu. Celková kapacita restaurace je 110 míst. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přes delší čekací dobu na jídlo, příjemný podnik s milým personálem, zajímavým interiérem a výbornou pizzou. Nezklamala ani smetanová polévka a musím pochválit i moc dobrou kávu.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostrědí s velkou pecí na pizzu přímo v restauraci. Jídlo bylo připraveno celkem rychle. Nebylo špatné, ale nic, co by mi nedalo spát. Obsluha rychlá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Děkujeme za příjemné posezení a určitě se vrátíme!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO