Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Aria

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizzeria Aria, schováná nedaleko autobusového nádraží, skýtá útočiště pro zastávce italské kuchyně. Pizza byla na okraji mírně připálená, ale chutná. Bohatý jídelní lístek s rozumnými cenami a příjemnou obsluhou. Velmi hezké prostředí restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do této restaurace chodíme s bývalými kolegyněmi z práce na spíš odpoledně krátcevečerní posezení, protože se jedná o dámy přeci jen už vyššího věku, které neponocují. Vyhovovalo nám, že je restaurace tou dobou poloprázdná. Tentokrát se ale - asi před představením v Karlínském divadle - zaplnila a asi nejvíc práce měla obsluha právě v době, kdy jsme platily, což způsobilo její jistou nervozitu. Jinak ale vše proběhlo v pořádku, jídlo je tu tradičně italsky dobré a i pivo je pitelné.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie Aria je malá, útulná a příjemná restaurace, kde výborně vaří. Plus je i že se nachází kousek od metra C a B. Personál je příjemný. Doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Chodíme sem pravidelně s bývalými kolegyněmi na odpolední posezení. Jako obvykle jsme byly spokojeny se vstřícnou obsluhou i výbornými pizzami a těstovinami, stejně jako s pivem.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Několikátá návštěva v této pizzerii, opět výtečné jídlo a užasná vtipná obsluha. doporučuji!!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Když jsme tu byli poprvé, byla jsem nadšená z usměvavého a pozitivního číšníka, proto jsem měla příliš velké očekávání a tentokrát byla zklamaná. Nebyla to žádná katastrofa, ale spíš prostě celkově průměr. I když za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Vyrazili jsme sem na polední menu. Jídlo bylo chutné a porce velká za rozumnou cenu. Prostředí je tu sice obyčejné, ale číšník byl moc milý, usměvavý, ochotný a pozitivní.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Chodíme sem občas k kolegyněmi a jsme vždy spokojeny. Není to exluzivní restaurace, ale na posezení a večeři s přáteli je příjemná, zejména personál je velmi vstřícný.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO