Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Amfora Mansfeldova

Vyberete si z bohaté nabídky italských pizz Pizzerie Amfora, na své si přijdou milovníci těstovin a risota, nabízí zde i požitek z porce grilovaného steaku a zejména širokou paletu příloh. V nápojovém lístku dostanete, vedle tradičních nápojů, na výběr z kvalitních červených i bílých italských vín.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí bylo spíše neutrální, plus je určitě možnost sedět venku a pro návštěvy s dětmi i pískoviště v bezpečné dohledové vzdálenosti. Jako to pozitivnější z konzumovaneho hodnotím dezert, který nebyl špatný. Ovšem káva byla opravdu nedobrá. Přes veškerou snahu přemoci se a dopít ji, po nás zůstaly téměř plné hrnky, což je na to, že kavovar mají docela dobrý, škoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chybí džbánky s pitnou vodou a např. citrusy, mátou...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi průměrná restaurace, ve které se kouří, bohužel vám načichne oblečení i přes oběd, kdy se tam nekouří. Těstoviny nic moc, pizza byla lepší. Prostředí neoslní. Obsluha příjemná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO