Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 96x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Alcione

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrná pizzerie, nenadchne, neurazi. Zklamáním bylo chování personálu, který jsem upozornila na to, ze mi kuchař pizzu zapomněl nakrajet a požádala o nápravu a číšníka tímto hodně obtezovala a vytocila. Stane se..
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo i personál dobré, polední nabídka pestrá. Restaurace je však částečně kuřácká, a to i v době oběda, bez jakéhokoliv oddělení stěnou, takže kouř smrdí po celé restauraci bez ohledu na to, kde sedíte.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si jednu pizzu na půl, talíř pro druhou osobu donesli dodatečně po upozornění a při placení ji servírka počítala každé osobě celou. Pizza byla dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá a pozorná obsluha. Jídlo bylo klasické pasta a pizza, hodnotím celkově jako velmi dobré. Víno jsme bohužel neochutnali, řidiči mají colu nebo vodu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerii Alcione navštěvujeme pravidelně. Prostředí nikdy nezklame, personál také milý, ale co se týká jídla se opravdu za poslední dobu hodně pohoršili, jídlo je průměrné a pizza bohužel podprůměrná, málo ingrediencí, ale cena vysoká.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerie, která je záchytným místem v přelidněné lokalitě Prahy 4 a oponuje fast foodům v Arkádách. Bohužel nenabízí nic víc, než obvyklý standard. Přesto jsem ráda, že tu je.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice prijemna, rozdelena na nekurackou a kurackou cast. Obsluha je prijemna a prichazi ke stolecku vzdy, kdyz je ji zapotrebi, jinak Vam nechava soukromi, coz je velice prijemne.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Personál ne přímo neochotný nebo nepříjemný, spíš takový nijaký. Možná by bylo dobré zapracovat na době mezi objednáním a dodáním jídla.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO