Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Al Capone

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší pizzerie. Ochutnat můžete speciality nejen z italské kuchyně jako je pizza. Kromě více než 30 druhů pizzy nabízíme také těstoviny, saláty, steaky a ryby. To vše je doplněno bohatou nabídkou nápojů. Pro milovníky piva točíme přímo z chladícího boxu 10% Budvar, 12% Kroužek Budvar, Nealko pivo Budvar, 11%, 13% Svijany. Na své si přijdou jak příznivci sportovních přenosů, tak i nejmladší návštěvníci v dětském vnitřním i venkovním koutku. Bezbariérový vstup a Wifi je sam

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace pěkné, seděli jsme v zimní zahradě, kde moc teplo nebylo. Obsluha moc příjemná nebyla. Dali jsme si jen pivo, na výběr byly Svijany a Poutník a šli jinam.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Zašli jsme na rychlé pivo. Svijany nebo Poutník byl na výběr, oboje průměrné. Obsluha by mohla být milejší, prostředí celkem šlo,ale nijak zvlášť mě podnik nezaujal.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO