Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace PizzBurgs Restaurant

Jak název napovídá, zaměřili se na přípravu pravé italské pizzy dle tradičních receptur
 a originálních gurmánských burgerů. Cílem PizzBurgs je domácí kuchyně bez použití polotovarů a spokojenost hostů. K dobrému jídlu patří i dobré pití. Proto zvolili Plzeňský Prazdroj, kvalitní zahraniční vína, připravují domácí limonády a ledové čaje, výbornou kávu značky Kimbo od předního italského dodavatele a mnoho dalšího. Velkoryse pojatý prostor se přímo nabízí k pořádání oslav, svateb, firemních večírků či rautů.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba