Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza West

Tato pizzerie a cafeterie byla otevřena v roce 1991 jako první speciální pizzerie v Praze. Od začátku byl kladen důraz na vysokou kvalitu přípravy pizzy. Postupem doby vznikla speciální receptura na přípravu těsta, což můžete sami posoudit. Příjemné prostředí interiéru pizzerie v antickém duchu činí návštěvu restaurace nezapomenutelnou. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šla jsem na zapečené lilky s kozím sýrem, sušenými rajčaty, pomodoro omáčkou a parmezánem, ale neměli je. Objednala jsem si burritos, bylo výborné, ale přišlo mi, že je tortilla pšeničná, ne kukuřičná, jak je v popisu.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Nedoporučuji! Divné nehezké prostředí, obsluha naprosto nijaká, nepříjemná, podivná. A Pizza? Už dlouho jsem tak ošklivou pizzu neměla. Moc nechápu, že byl podnik plný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lovely restaurant, friendly prices, stylish atmosphere, good location. Lunch menu too! Pizza West is my choice whenever I am around. Thumbs up, gonna return there!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO