Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza West

Tato pizzerie a cafeterie byla otevřena v roce 1991 jako první speciální pizzerie v Praze. Od začátku byl kladen důraz na vysokou kvalitu přípravy pizzy. Postupem doby vznikla speciální receptura na přípravu těsta, což můžete sami posoudit. Příjemné prostředí interiéru pizzerie v antickém duchu činí návštěvu restaurace nezapomenutelnou. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Ryze italská pizzerie, která má na stěnách makedonské malby a z úst číšníka jsem pochopil, že i makedonské majitele je zvláštní spojení, ale proč ne. Co by ale hodně velký průšvih, tak prezentované jídlo. Postrádalo chuť a konzistence hub mi vrážela slzy do koutků. Jedna hvězda za interiér, jedna za snahu a jedna mi spíš ulítla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Osvedcena resturace, do ktere se radi vracime na jejich kridylka. Vyzkouseny i zebirka a byla masita a dobra. Vynikajici dezerty a mila obsluha, pro kterou neni nic problem. Cela resturace je ted nekuracka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizza zde byla opravdu dobrá, bez problémů nám jí přepůlili a přinesli na dvou talířích. Uplatnění restu voucheru bylo bez potíží, obsluha příjemná. Jen od prostředí jsem očekávala více.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO